Recent content by szafa

+
  1. S

    Błędy w druku

    Mam nadzieję, że na wydaniu erraty się nie skończy. Bo mi to wygląda jak naprawa samochodu za pomocą gumy do żucia i sznurka. Jakie są błędy wiemy. Errata nie zmieni faktu, że został sprzedany produkt wadliwy. Wydanie erraty nie spowoduje naprawy błędnych kart z zadaniami, czy źle wykonanych...
  2. S

    Błędy w druku

    kolejny błąd: zadanie "wij z mariboru" - czerwone ;) drugie zadanie poboczne - opłać najemników, by cię osłaniali: wydaj 2 oreny a na dole karty jest zaznaczone, że należy wydać 3 oreny.
  3. S

    Wiedźmin w czołówce głosowania Golden Joystick Awards!

    Jest nawet kategoria gier na komórki :P
  4. S

    Wiedźmin Edycja Rozszerzona szturmem zdobywa E3

    Ja z kolei chciałbym zwrócić uwagę na inną rzecz. Po wydaniu Wiedźmina padły słowa, że mimo iż gra jest ukończona, to prace nad nią nie zostają zakończone. Wieźmin jako gra miał być ciągle ulepszany i rozbudowywany. Dziś z perspektywy czasu można śmiało powiedzieć, że rozwój projektu jest...
  5. S

    Najbardziej nie lubiana/denerwująca postać w grze

    Jaskier i Berengar. Jaskra nie lubiłem, a Berengar mnie denerwował.Szkoda, że na liście nie ma babuni. Ona to dopiero potrafiła utruć życie :wall:
  6. S

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    IMO bardzo dobra oferta. Jeżeli ta propozycja zostanie zrealizowana, będę bardzo zadowolony.
  7. S

    Otwarte testy gry Wiedźmin: DuelMail rozpoczęte!

    Moja postać to wiedźmin. Dlaczego na pierwsze 4 walki, we 3ech walczyłem jako czarodziejka, a raz jako wiedźmin? Moi przeciwnicy mieli umiejętności zamiany mnie w czarodziejkę? WTFwyzwałem na pojedynek 3 soby, wylogowałem się, wracam za jakiś czas i okazuje się, że z jedną osobą walczyłem cztery...
  8. S

    Nadchodzi nowe, poprawione i rozszerzone wydanie gry Wiedźmin!

    Bardziej teoretyzowałem. prędzej na pewno nie :P
  9. S

    Nadchodzi nowe, poprawione i rozszerzone wydanie gry Wiedźmin!

    Data wydania paczki też była "pewna". Jednak okazało się inaczej. Jaką mamy teraz pewność, że podobnego losu nie podzielą inne "pewniaki" :)
  10. S

    Nadchodzi nowe, poprawione i rozszerzone wydanie gry Wiedźmin!

    Pomyśl ;) BTW skoro te punkty faq są nieprawidłowe, to co pozostałymi? :P Ludzie ciągle się pytają o to samo, ale niestety odpowiedź, którą dostają jest tak naprawdę niewiele warta.
  11. S

    D'jinni i patch 1.3 przesunięte

    Świetnie, jest tylko jedno "ale", a w zasadzie dwa. Po pierwsze przesunięcie zostało ogłoszone wczoraj tj. 31 marca. Po drugie premiera była ogłoszona na ostatni tydzień marca. Nie wiem jaki miałby to być "dżołk", aby premiera mimo wszystko odbyła się w ostatnim tygodniu marca. Jak już sprytnie...
  12. S

    D'jinni i patch 1.3 przesunięte

    Ja tak coś czułem w kościach, że "premiera" nie okaże się premierą. Niestety przeczucia okazały się rzeczywistością. No ale cóż, jesteśmy do tego przyzwyczajani. Boli mnie jednak to, że jako Wasz klient i fan Wiedźmina jestem w ten sposób traktowany. Moi znajomi szydzą z Wiedźmina. Robiony tyle...
  13. S

    MAPY na witcher.phx.pl

    Fajnie to wygląda. Co następnego macie w planach? Bo nie uwierzę, że nic ;)
  14. S

    Avatary i style walki na witcher.phx.pl [AKTUALIZACJA]

    Bardzo fajnie to wygląda. Tylko, żeby teraz nie rozpoczęła się na forum plaga kopiowanych animowanych awatarów :dead:
  15. S

    Zaginiony stół piłkarzykowy :)

    Świetne ;D Ale wiedźmini nie mogliby grać w piłkarzyki, pomagaliby sobie Aardem ;) A gdyby jakiś przegrał i walnął w stół Igni'm... ;)
Top Bottom