Recent content by szurap

+
  1. S

    Poradniki

    nwn2 to shit, mam gralem i nudny na maxa... gdyby nie twierdza to wogole bym go ni przechodzil :]a wiedzmina to boje sie od nowa zaczynac bo znowu bede siedzial przed kompem po 18h/dzien :P
  2. S

    Multimedia

    load game ;)
  3. S

    Rozszerzenia

    moj amd sepron 2400+ pociagnal wiedzmaka i nie mam problemow z gra :Ptyle ze na low detalach ^^
  4. S

    Outra - domysły , rozważania

    wydaje mi sie ze ktos ich obu (wiedzmina i assasina) uczyl podobnego stylu walkiw jednym momencie filmiku konczacego, Geralt i Assasin wykonuja podobny manewr bitewny, dodam ze po nim Geralt sie lekko dekoncentruje, odslania pachwine i dostaje... a pozniej w Swoim zwyczaju zabija Assasina bardzo...
  5. S

    Zapraszamy na developerski gramsajt.

    darkregisqrde, wysil troche glowe, amerykanie potrzebuja miec wsyzstko wytlumaczone i zakonczone w taki sposob zeby 5 latek zrozumiam...ja tam wole klimat japonskiego/ albo innego kraju skosnych oczu, gdzie w zadnej historii nie ma jasnego zakonczenia...... zarowno w grach, kinie, komiksie...
  6. S

    Outra - domysły , rozważania

    jak zabijalem wiedzmina w IV akcie, to dostal z Aarda i zostal rozpruty...na wiedzminow dzialaja znaki, magia, bo wiedzmin to mutant, jest dzieki temu lepszy niz zwykli ludzie i wojownicy, ale nie jest ultimete born killer, zreszta magowie Geralta mocno bili zawsze :Pta jego mniej sprawna noga i...
  7. S

    Poziom końcowy

    mistrz wiedzminski
  8. S

    Zakonczenie - Moja interpretacja - [Spoilery]

    swietne zakonczenie, prosze o kolejny prolog, V aktow i epilogjezeli sie da to nie chce juz rozwijac bardziej wiedmzina geralta - teraz niech juz zostanie na levelu swoim (max to chyba 50), dajcie mi sie zajac fajtingiem i taktykami na walke - skile sa fajne ale wiedzmin byl morderca a nie jakim...
  9. S

    Outra - domysły , rozważania

    yenefer za tym wszystkim stoi, faceta jej ukradli z zaswiatow i swiruje :D
  10. S

    Poziom końcowy

    na srednim 41 i 95%
  11. S

    Rozszerzenia

    Ja proponuje dolozyc watek z yenefer, questy oparte o opowiadania (oczywiscie nie wszystkie)przydali by sie jeszcze troche bardziej hardcorowi druidzi i ich plonace baby :D
Top Bottom