Recent content by taka_sytuacja

+
  1. T

    Zakończenie - dyskusja

    nie rozumiem ?
  2. T

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    hmm najbardziej zawiodłem się na obietnicach odnośnie czasu gry deklarowali 200h a grę na przed ostanim poziomie trudności przechodzi się w 90h krócej niż DAI
  3. T

    Zakończenie - dyskusja

    ogólnie gra trochę za krótka miało być 200h grania jest 90
  4. T

    Główny wątek - czy taki długi jak było mówione?

    hmm czyli te 100h na samą główną oś to taka ściema trochę...szkoda bo gra świetna a po zrobieniu misji pustki
  5. T

    Główny wątek - czy taki długi jak było mówione?

    hehe to nie wiem dlaczego tak krótko mi zajęło też dobiłem do 34 też wiedźmińskie na maxa i ten sam poziom trudności no szkoda wielka bo liczyłem na trochę dłużej tzn wiecej niż DAI
  6. T

    Keira Metz

    a da się ją puścić do radowida ?
  7. T

    [SPOILERY] Wybory z Wiedźmina 2

    a co by zmieniła sukcesja czarni najechali i było państwo nie ma państwa a co do drugiego towarzysza to za bardzo nie wiem co by miał tam robić trochę to na siłę go tam dawać
  8. T

    Główny wątek - czy taki długi jak było mówione?

    Przejście gry ile wam zajęło ? Ile wam czasu zajęło przejście W3 ? Mi zrobienie wszystkich questów zleceń i poszukiwań (bez wyścigów) zajęło 78h i to stanowczo za mało a wam ?
  9. T

    [SPOILERY] Wybory z Wiedźmina 2

    hmm jak by za dużo wyborów miało wpływ na W3 to Redzi by musieli zrobić kilka wariantów gier :D
  10. T

    Wasze wrażenia, oceny, recenzje

    Jak dla mnie gra bardzo fajna RPG na najwyższym poziomie i mógłbym się tu rozpisywać w superlatywach , jedyne co to za krótka przejście gry wraz ze wszystkimi pobocznymi questami na przedostatnim poziomie trudności zajęło mi 78 h stanowczo za mało już DAI było dłuższe choć trzeba uczciwie...
  11. T

    Żółta karta dla CD PROJEKT RED

    hmm nie wiem jak wy to robicie bo ja skończyłem gre po 72h na przedostatnim poziomie trudności i zrobiłem wszystkie misje poza wyścigami...
  12. T

    [SELEKTYWNIE OSPOILEROWANE] Zakończenia - poradnik

    hmm czyli tu dowaliłem ale najważniejsza w sumie jest temeria :D
  13. T

    [SPOILERY] Wybory z Wiedźmina 2

    hmm mi się wydaje że to właśnie o to chodziło że jak w życiu nie zawsze wielkie wybory rodzą wielkie konsekwencje a czasem małe wybory rodzą większe konsekwencje
  14. T

    [SELEKTYWNIE OSPOILEROWANE] Zakończenia - poradnik

    A da się zrobić tak aby Ciri została wiedźminką a temeria odzyska niepodległość ?
  15. T

    Gdzie spotkać ?

    Gdzie spotkać ? Gdzie spotkać Bazyliszka, zrobiłem wszystkie zlecenia wiedźmińskie i nadal go nie spotkałem , tak samo jak nie spotkałem wampira z trailerów ?
Top Bottom