Recent content by telpher78

+
  1. telpher78

    Mixy maszyn

    Jestem czlowiekiem wielkiej "wiary" i mam nadzieje ze jednak to rusza w jakims stopniu tak jak metro i inne pierdolki z ostatniego patcha
  2. telpher78

    Mixy maszyn

    Mam propozycje żebysmy zrobili temat . Z propozycjami maszyn jakie chcielibysmy widziec zmodowane np w wersji aldecaldos /maelstrom/valentinos/panzer/wyscigi-to tylko propozycja kategorii. zalaczamy fotke wozu podstawowego,nazwe pod jaka wystepuje jaki zlapalismy w grze i sugestie co nam sie...
  3. telpher78

    Cyberpunk 2077 - o darmowych dodatkach i płatnych rozszerzeniach

    Nie tylko przed chwila ,pamietam jak wszyscy chcieli zeby Redzi porzucili prace,zalozyli wlosienice posypali glowy popiolem jak pojawil sie CP...Gra byla..coz byla specyficzna,miala problemy wieku dziecieco-mlodzienczego.Ale juz przy tym wszystkim mozna powiedziec ze mieli pomysl,jaja i boza...
  4. telpher78

    Impreza dla społeczności na Lucca Comics & Games 2022

    zrobilibyscie spotkanie z Neptunem w trojmiescie tak dla..przekory i uroku:)) Redzi na Starowce;) robiacy rodzinna fotke z neptunem;) Albo na wisloujsciu jest sporo magicznych miejsc gdzie..muilo by bylo Was spotkac,pogadac...
  5. telpher78

    Cyberpunk 2077 - o darmowych dodatkach i płatnych rozszerzeniach

    Własciwie rzecz biorac robia nas w bambuko. Pomijam kwestie jakosci produktu tego czy chodzil tak czy inaczej,prawie nigdy na to nie moglem narzekac(moze to wina mojego sprzetu ze jakos sobie z tym radzil,moze szczescia).Ale Jak sie poszuka to w wypowiedziach bylo ze beda przynajmniej 2 dlc...
  6. telpher78

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Owszem a co w tym zlego?? Co Ciebie w tym smieszy..Mam taka a nie inna sytuacje zyciowa ktora mi na to pozwala. wedruje po miescie wlaze w kazda dziure gdzie sie da..
  7. telpher78

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Moja drobna sugestia po 500h w grze.. robcie co trzeba spokojnie...jak zolw w maratonie...tylko naprawcie ten w biedronkeigrzybki rabany "magazyn" skrzynie zeby itemy nie znikaly.. pies tracal ruch pieszych i samochody, przenikajace postaci z budynkami..ta gra nadal wciaga...ale jak widzisz jak...
  8. telpher78

    Porozmawiajmy o DLC [SPOILERY]

    Bry Dzien Wg mnie najprawdopodobniejsze( i tu sie zgodze z @Maxisspl4774 ) jest rozwiniecie watku V, Johnego ale rowniez reszty wesolej gromadki..i wciagniecie tego w cos w klimacie MassEfekta i Kmd Sheparda. Z tym ze: -Oczywiscie, bez dwoch zdan domagamy sie nowych glitchy, bugow, i zartow:P...
  9. telpher78

    Cyberpunkowe środki transportu

    @sebogothic hmm MaiMai?? podziwiam cie stary szczerze....ja porzucilem to cudo lpo tym jak niechcacy rozjechalem kogos czy tez potracilem..w kazdym badz razie..zaczeli mnie scigac dostalem jeden slownie jeden pocisk w d.. i powedrowalem do nieba... Co do pojazdow nomadow to moge jeszcze dodac...
  10. telpher78

    Cyberpunkowe środki transportu

    Jakos nie zauwazylem zeby ktos poruszal ten temat.. Co sadzicie o motorach,jak wam sie nimi gra, jak sie podoba stylistyka, czy uwazacie ze np powinno byc dodane wiecej maszyn, jesli to jakiego typu . czy np powinno byc wieksze odzwierciedlenie charakteru gangow itp w maszynach niz tylko...
  11. telpher78

    To subforum nie jest kanałem Działu Pomocy Technicznej CD PROJEKT RED!

    Coz moja opinia jest taka..ze cieszmy sie ze wogole to forum jest.. Czesto gesto uzyszkodnicy sa w stanie lepiej/szybciej sobie pomoc niz pomoglby ktos z Devsow.Chociazby dlatego ze istnieje tyle roznych mozliwych konfiguracji sprzetu, juz pomijam softu ktore moga miec swoje odbicie i czkawke...
  12. telpher78

    zwierzak

    Dzieki fajny poradnik...ale tez zapomina wspomniec jak 99procent o jednym..przed chwilka wyszukalem wreszcie ze dopiero w akcie drugim jak otwiera sie dostep do innych dzielnic mozna zrobic to minizadanie. :)
  13. telpher78

    zwierzak

    sprawdzalem w sieci..i podobno jest mozliwe sprawienie sobie zwierzaka...bodajze kota ale widzialem tez wzmianki o psie.Widzialem tez jakies filmiki, opisy jak to niby sie lapie malego "Aliena" ze tak go nazwe..;) w kazdym badz razie do czegogo zmierzam, w opisach jestpodane/pokazane ze...
  14. telpher78

    Portret V

    Czy devsi zamierzaja w najblizszym czasie cos zrobic z bledem pokazujacym sie kiedy spogladasz w lustro a masz zalozone jakies nakrycie glowy(bandana,helm,kaszkiet,czapka...)..chodzi mi o to ze odbicie wyglada jak rasowy psychokiller-recydywista.i prawie wogole nie ma nic wspolnego z tym jak...
Top Bottom