Recent content by Tertyon

+
  1. T

    Zapraszamy na Publiczny Serwer Testowy!

    @Duckingman nie do końca rozumiem wyliczenia z Vaedermakarem... Jak wyliczyłeś te 7 pkt po rzuceniu RNR? Czy nie jest tak, że RNR nie ma określonego czasu trwania, więc V. nie ma czego przedłużać? A grałam na Eithne/Francesce (nie pamiętam), bo to miała być talia pod specjale stricte i pogoda...
  2. T

    Zapraszamy na Publiczny Serwer Testowy!

    @Duckingman co do różnorodności i elastyczności w tworzeniu talii się zgadzam. Mi ten nowy system bardzo odpowiada, można naprawdę wykombinować fajne rzeczy (tak przypuszczam). Mnie boli jeszcze brak zadawania obrażeń przy przesuwaniu (nie pamiętam jak się nazywała ta karta, któraś dol...
  3. T

    Zapraszamy na Publiczny Serwer Testowy!

    @Duckingman być może zależy to od frakcji. Miałam mało czasu i grałam głównie ST. Oczywiście, że wsadzenie wielu złot, tak jak napisałeś np. 13 na 12 brązów, jest jak najbardziej możliwe :) Chodziło mi raczej o to, że w obecnym systemie mamy 4 złota (legendy) i 6 sreber (epików), co daje nam...
  4. T

    Zapraszamy na Publiczny Serwer Testowy!

    W Gwinta na PTR grałam krótko, bo w zasadzie tylko od wczoraj - wcześniej jakoś nie miałam okazji. I przyznam, że mam mieszane uczucia. . 1. Nowy wygląd - trzeba się przestawić. Podoba mi się grafika, interfejs, ogółem wszystko, ale posługując się "starymi" kartami z nowymi umiejkami...
  5. T

    Oficjalne forum w nowej odsłonie!

    Mi się osobiście ten styl nie podoba, jest taki bezpłciowy. Teraz większość rzeczy jest w kafelkach. Ale to akurat kwestia gustu, więc nie uznaję tego za jednoznaczny minus (jedni lubią, inni nie, tak w życiu bywa). Choć kafelki na górze strony mogłyby być mniejsze ;) Optuję za dodaniem skórek...
  6. T

    Zadanie dzienne: ukończ pełny przebieg areny - niezaliczone

    A czy nie chodzi o to, by ukończyć wszystkie 9 kontraktów?
  7. T

    Pytania do twórców GWINTA

    Czy planowane są jakieś zmiany w zakresie funkcji niszczenia kart? Mam na myśli m.in. o to co proponuje ghs w punkcie pierwszym powyżej oraz wprowadzenie możliwości wybierania ilości kart do zmielenia przy niszczeniu pojedynczym. Chodzi o sytuację, gdy np. mam 9 mrozów zwykłych i 2 premium, chcę...
  8. T

    Zapomniane / niedokończone archetypy [propozycje zmian]

    Odnośnie zapomnianych/niedokończonych archetypów, to mi brakuje kilku w ST. - pułapki - fajnie by było zbudować w oparciu o nie całą talię, ale jednak się jeszcze nie da. Za mało kart. - przesuwanie - niby dodano głaz i Nivellena, ale zabrano przy okazji Malenę i ograniczono ilość jednostek w...
  9. T

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    1: Niestety, jeśli wejdzie zbuffowany, nie aktywuje się. Sprawdzałam na Arenie - przez przypadek dostał od dragonów o jeden buff za dużo i kiedy go wyłożyłam, nie zadziałał. Nie dałam rady sprawdzić, czy zranienie go do poziomu siły bazowej aktywowałoby umiejętność, bo przeciwnik spasował. 2...
  10. T

    Scoia'tael - budowa talii, ogólne taktyki

    To prawda, już mnie zmęczyły ciągłe mecze z krasnalami/spelltelem/miśkami/alchemią/szpiegami :) Przerwę akurat robię bardziej z życiowych powodów, ale sądzę, że mi tylko na dobre wyjdzie. No i nie mogę się doczekać wypróbowania Areny, jak już wrócę. Liczę na to, że meta będzie bardziej...
  11. T

    ITLINA po zmianie karty ''trzęsienie ziemi''

    Ciri byłaby dobrym pomysłem, ale nie brałam jej pod uwagę, bo ustawiałam złota pod buff na rękę i epidemię. Ale można oczywiście zamienić np. Iorwetha na nią. Albo na Suszę, Susza się idealnie sprawdza z Yen, przetestowałam :)
  12. T

    ITLINA po zmianie karty ''trzęsienie ziemi''

    Ja zmontowałam coś takiego.. To prawda, chyba ani razu nie użyłam podwójnej epidemii, ale osobno kilka razy mi się zdarzyło. Za to nabuffowana Itlina +2 pioruny potrafiła wchodzić nawet i za 35 pkt jako finiszer, a dodatkowo można jej użyć na początku trzeciej rundy z dwoma pianami. Havekarami...
  13. T

    Scoia'tael - budowa talii, ogólne taktyki

    Ech, a ja sobie właśnie postanowiłam zrobić przerwę od gwinta tak gdzieś do świąt... Boli tym bardziej, że właśnie trwają pojedynki frakcji :( Co do brązowych przedmiotów, to swego czasu często grałam kajdany. Dla przeciwników były sporym zaskoczeniem, zwłaszcza przed tym patchem, który zmienił...
  14. T

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Nie uważam, żeby było to coś złego. Avallach Wiedzący nie tworzy losowej karty ze zbioru wszystkich kart w ogóle, tylko z tych, które posiada przeciwnik. Takie 1 z 10. Może się wylosować srebro, może złoto, może nawet szpieg, który niekoniecznie nam będzie na rękę, bo np. dociągnięta karta nie...
  15. T

    ITLINA po zmianie karty ''trzęsienie ziemi''

    Hekwit , dzięki za rady :) Rzeczywiście jak się ogarnie już mechanikę, to gra się bardzo przyjemnie. Mimo wszystko w ferworze walki raz czy dwa zapomniałam o radzie nr 2 i się nacięłam ;) Przy okazji dodam jeszcze jedną: nie używaj Rozkazu wymarszu, jeśli nie masz Hattoriego na ręce, a trwa...
Top Bottom