Recent content by thantor

+
  1. T

    nieoficjalny wiedźmiński kanał IRC

    Zaiste, ciekawa dyskusja wyszła, a przecież chodziło tylko o to, że IRC to nie onetowy chat i pochodne tego gatunku. ;)
  2. T

    nieoficjalny wiedźmiński kanał IRC

    Pryka bardzo ładnie to ujął. :) BTW. nie na freenode, bo quakenet jest lepiej kojarzony z grami, a w dodatku ich serwery są dużo stabilniejsze. :)
  3. T

    nieoficjalny wiedźmiński kanał IRC

    Niestety offtopic to taki do końca nie jest, jedyny taki temat to Nowy Narakort w którym można pisać dopiero od 22. :) ok, są i dwa takie tematy, kiedy tu ostatnio byłem nie było takich luksusów. ;)
  4. T

    nieoficjalny wiedźmiński kanał IRC

    nieoficjalny wiedźmiński kanał IRC Cześć, razem z pag-r'em wpadliśmy na pomysł stworzenia nieoficjalnego kanału IRC (tak, zwykły czat tematyczny) dla wiedźmińskiej społeczności. Pomysł wziął się z tego, że nie raz już ktoś o tym pisał, a zagraniczna część tego forum także posiada taki kanał (w...
  5. T

    Problemy sprzętowe, z wydajnością / pytania o upgrade sprzętu - temat zbiorczy

    A sterownik widzi obydwie karty normalnie? Pomimo beznadziejnej wydajnosci w grach, można czasem taką kartę wykorzystać, do np. przechowywania ciężkich scen 3D w pamięci.
  6. T

    Gry komputerowe

    Mi wywaliło tylko errora o "tymczasowej blokadzie z powodu zmiany w systemie logowania" gdy emulowałem uruchamiałem na wine ( i uruchamiam dalej, nic się nie dzieje). Pewnie to ten nowy system zabezpieczeń przeciw botom który i tak nie wiadomo jak ma działać i nie będzie działał. ;) OK...
  7. T

    Gry komputerowe

    Yup. ;) thantor#2571 - DH, 1 akt, hell.
  8. T

    Problemy sprzętowe, z wydajnością / pytania o upgrade sprzętu - temat zbiorczy

    Zaktualizowałem trochę pierwszy post, wywaliłem kompletne idiotyzmy itd. Jeżeli ktoś miałby troszkę czasu i mógłby sprawdzić czy aktualny plik konfiguracyjny mocno różni się od tego opisanego w FAQ (pierwszy post) - dzięki. ;)
  9. T

    Problemy z dźwiękiem / obrazem

    Też. Chmury mogą być timelapsem nieba zmapowanym do skyboxa, a nie obiektem trójwymiarowym.
  10. T

    Problemy z dźwiękiem / obrazem

    To jest tzw. Skybox. Animowanie chmurek (wolumetrycznych) to tragedia.
  11. T

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    Jeżeli zignorowałeś lub przerwałeś instalację aktualizacji, instalator sprawdza czy wszystkie pliki są w kontenerze, widocznie niepoprawna instalacja przyniosła taki skutek (missing file/missing simlink). Cały błąd z kontenerami polega na otwieraniu wielu połączeń: KLIK/dzieleniu połączeń/plików...
  12. T

    Wyszperane w sieci

    Bez przesady, to nie jest takie trudne. ;) Gorsze są... choćby równania z teorii względności.
  13. T

    Wyszperane w sieci

    Nice. ;F
  14. T

    Gry komputerowe

    Heh, aż tak przeceniać legendarną serię RPG? Może to przez Arcanię...
  15. T

    Problemy sprzętowe, z wydajnością / pytania o upgrade sprzętu - temat zbiorczy

    Zwiększ swap na aplikacje (pamięć). Dla Windowsa Visty i Windowsa 7 należy: - Na pulpicie wybrać opcje start -> uruchom i wpisać: cmd - W otwartym oknie proszę wpisać komendę: bcdedit /set IncreaseUserVa 3072 - Następnie zrestartować komputer via FAQ.
Top Bottom