Recent content by theta77

+
  1. T

    Blood and Wine available May 31st!

    No, choices from TW1 & TW2 don't matter in B&W expansion.
  2. T

    Dodatek Krew i Wino - premiera 31 maja!

    Odnosiłem się do: :)
  3. T

    Dodatek Krew i Wino - premiera 31 maja!

    To może być pułapka... Ale odpowiedź jest twierdząca. Tak, spotkamy. :)
  4. T

    Dodatek Krew i Wino - premiera 31 maja!

    Geralt przybywa do Toussaint - krainy słońca, wina i miłości. W tym kolorowym świecie wiecznego lata spotyka starych znajomych, pije dobre wino, przysięga na podwiązkę Jaśnie Oświeconej Xiężnej, że samojeden stanie orężnie i zwycięży, a potem dosiada Płotki, która tym razem jest jednorożcem i...
  5. T

    Blood and Wine available May 31st!

    >> "Yeah how is it with the improved graphics, anything for consoles improved aswell?" Optimization, I guess. :) Yes, there are some differences, but I won't spoil it.
  6. T

    Blood and Wine available May 31st!

    AFAIR system requirements are the same.
  7. T

    Blood and Wine available May 31st!

    You install the expansion and a new quest pops in your quest journal.
  8. T

    The Cat

    No worries. I'll just find + replace crossbows with cats and will answer.
  9. T

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Dzięki za miłe słowa. Bardzo miło robiło nam się ten dodatek i od początku do końca byliśmy z niego zadowoleni. Cieszę się, że gracze, w tym ty, również są zadowoleni. Zawsze cieszę się z pochwał dla tego questa, bo w tym dodatku to był mój konik i ja go pisałem. Przekażę komplementy kolegom...
  10. T

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Ofirczycy pojawili się w planach tak ze dwa miesiące przed premierą W3. Wtedy jeszcze nie było żadnych recenzji. A pojawili się dlatego, że mieliśmy taki kaprys, a w drugiej kolejności dlatego, że do "staropolskich" Serc z kamienia chcieliśmy mieć jakiś akcent "orientalny", który nie...
  11. T

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Z tego co słyszałem, to crash w tym miejscu rzeczywiście jest spowodowany przez sterowniki nVidii. Nie jestem pewien czy poprawka do sterowników już jest (warto zrobić update), ale jeśli jej nie ma, to w końcu się pojawi.
  12. T

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Oj, nie czyta się bestiariusza. Stoi przecież czarno na białym, że dzik jest dziki i zły, że ma bardzo ostre kły. A dalej podana jest wiedźmińska metoda obchodzenia się z dzikiem.
  13. T

    [SPOILERS] What's your opinion on Hearts of Stone?

    Yes it's a bug and it will be patched.
Top Bottom