Recent content by tiges

+
  1. T

    pach 1.21 Problem z misja "Pełna kolekcja kart"

    No rzeczywiście. Brakuje mi 1 karty w vellen. To mi pomógło, że ja cię. Chociaż miejscowość by się przydała. Po za tym zadanie mi się i tak zrobiło jako nieskończone.
  2. T

    [BUG] Złoto Głupców

    jak przechodziłem to w okolicach paczy 1.06 to działało, ale przy 1.12 jest właśnie tak jak piszecie. Gostki mają po -1 i dalej nie idzie. wrrrr.... ps. po aktualizacji plików są wrażliwi na arda i padają, ale zadanie nie rusza dalej. Inne zadania DLC wydają się działać. Wilkołak padł. pss. po...
  3. T

    Kiedy patch 1.12 ?

    Wystarczą dwa, ale szybkie rdzenie: Ale fakt w i5 nie ma co wyłączać. Sam gram teraz na i5 4460 i jest bardzo fajnie nawet na gtx 560.
  4. T

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    1. wolno doczytująca się minimapa (albo wcale) 2. brak dźwięków przy waleniu mieczem, które się wszystkie odtwarzają na raz po kilku sekundach. 3. po medytacji w jaskini wiedźmin nie wyprostował nóg i chodził w powietrzu na podkurczonych nogach jak kaczka :D
  5. T

    Aktualizcja 1.08 - Lista zmian

    Yanina? podobno można od razu z nią pogadać jak się tam przebiega, a później się blokuje. Błąd jest od początku/
  6. T

    Walka wręcz

    Wygrałem wszystkie walki. O ile do połowy wystarczało walić silnym, to później jednak kombinacje bloku i kontry.
  7. T

    Żółty Mutagen

    To jest jakiś szyfr? Bo po polsku to to nie jest.
  8. T

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    To wyraźnie coś u ciebie. Ja mam Pentium g3258 4.2 GHz z gtx 560 i mam 20-40 z teksturami i szczegółami na wysokich.
  9. T

    SOLVED Wiedźmin 3 zaczął wariować.

    A u mnie na odwrót :) Przestało reagować na klawiaturę. Najpierw nie mogłem strzelać z kuszy, później wspinać się, a teraz klawiatura w grze nie działa :)
  10. T

    Hotfix 1.06 w drodze (lista zmian)

    tak, to wkładanie i wyciąganie mutagenu ze slotu umiejętności jest denerwujące. No i ten kamień czernobóg co nic nie daje.
  11. T

    [Pytanie do RED'ów] Czy ktokolwiek testuje łatki

    W sumie to co innego. Inaczej jest: narobiliśmy bugów i teraz je mozolnie usuwamy. A co innego: naprawimy 2 rzeczy, skaszanimy 3 inne. Sprawa z alchemią wygląda bardzo słabo dla działu łatek.
  12. T

    Patch 1.05 - nowe bugi

    ja tylko po cichutku przypomnę, że dalej nad Yaniną jest wykrzyknik i nic się nie dzieje i dalej nie wypada klucz, aby wypuścić z klatki kupca koło mostu granicznego.
  13. T

    [BUG] skrytka skurwiela juniora

    ja tam od tygodnia próbowałem przodem tyłem, z boku, w podskokach ... Chyba najlepszym wytłumaczeniem jest błąd w paczu 1.04 (nie jedyny)
  14. T

    [BUG] skrytka skurwiela juniora

    Może jakiś skrin? Bo tam nic nie działa.
  15. T

    Żółta karta dla CD PROJEKT RED

    Przypomnę w odpowiednim momencie. Forum ma też to do siebie, że oprócz ludzi chcących podyskutować, trafiają się i pieniacze i frustraci, ale i czasem oni mają coś ciekawego do powiedzenia, choć czasem forma jest nieodpowiednia.
Top Bottom