Recent content by Tofik1992.468

+
  1. T

    Wiedźmin: Versus - temat tymczasowy

    Ano tak, mój post znalazł się wśród swoich, szkoda, że moi poprzednicy też nie doczekali się odpowiedzi.
  2. T

    Wiedźmin: Versus - temat tymczasowy

    Wiem, że Versus zostawił bardzo różne wrażenia, ale nie po to zakładam ten temat. Czytałem jakiś archiwalny artykulik dotyczący likwidacji Versusa, że już ma go nie być, ale w sumie no stress bo będzie podobna gierka tylko już pozbawiona wiedźminowej oprawki. Przeszukiwałem one2tribe'a i...
  3. T

    Gry komputerowe

    Piractwa nie wyplenią, a klientów stracą - to pewne. Już ludzie demoty o tym robią, że pirata instalujesz, ewentualnie jak nie działa szukasz innej wersji. A kupujesz oryginała i męczysz się żeby to w ogóle hulało. Głupota!! Jakby spuscili z ceny mieliby więcej klientów. Co tu się oszukiwać, nie...
  4. T

    Z pamiętnika studiującego Xięgi...

    A ja napocząłem Zbieracza Burz. Jeszcze nie przebrnąłem, więc nie mogę wydać ostatecznego werdyktu, ale sądzę, że osoby, którym przypadł do gustu "Siewca" i ten tytuł się spodoba. Choć arwil jak zawsze doda swoje 5 groszy że to shit ;P
  5. T

    Z pamiętnika studiującego Xięgi...

    Co do achai - pierwsza mi się naprawdę podobała, wciągnęła. Druga po połowie przestała być fajna, trzecia nawet nie zaczęła mi się podobać.
  6. T

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Myślę, że muzyka bez granic to odpowiedni post żeby zapytać co sądzicie o imprezie która odbędzie się w czerwcu w Polsce a atrakcją główną oprócz slayera ma być metallica :] Ja na przykład czekam z niecierpliwością ;)
  7. T

    Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

    W grze też przecież Triss gadała z kimś przez lustro jak Geralt dochodził do siebie...A co do spisku elfów - zakrywanie twarzy ma z reguły za zadanie ukrycie tożsamości a nie rasy. A co do uszu - załóż kaptur, tak żeby nie zasłonił uszu, na pewno będziesz świetnie wyglądał i nie zwrócisz...
  8. T

    Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

    Strasznie zeszło z tematu. Co prawda wiem, że gracze dzielą się na zwolenników konsol, pctów, lub tych (do których się zaliczam), którzy dostrzegają zalety jednego i drugiego. Co do cen gier na konsole - kilka gier na rok wystarczy, nie trzeba kupować nowych, można używane, ja na przykład i tak...
  9. T

    Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

    Mam nadzieję, że wyjdzie też wiedźmin 2 na Xpudło, gdyż ponieważ nie mam zbyt dużych szans na odświeżenie swojego PCeta, nawet do czasu premiery gry.
  10. T

    Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

    Jak się pojawi to będzie.Było kilka informacji w CD Action, ale to jakieś strzępki, mało konkretów, nigdzie nie padła jeszcze wstępna data premiery. Na razie mamy tylko ten filmik z "wycieku / niewycieku" wiedzę, że trwają pracę nad drugą częścią. Trzeba się uzbroić w cierpliwość. Na szczęście...
  11. T

    Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

    Więcej, uczestniczył w orgii z jego udziałem!!A co do gry - mam nadzieję, że interfejs się rozbuduje, bo te 2 paski w rogu ekranu na filmiku do mnie nie przemawiają. Do tego Fajne było to, że w czasie walki obraz się rozmywał, raz zwalniał, raz przyspieszał i miecz zostawiał takie wypaśne smugi...
  12. T

    Gry komputerowe

    Sam nie grałem, ale słyszałem opinie, że gra taka sobie, ale możliwość rozwalania otoczenia rekompensuje inne braki, więc chyba spoko.
  13. T

    Gry komputerowe

    I Forza Motorsport 2 (choć to nie typowa scigałka, a symulator, no i na x360)
  14. T

    cRPG czy Hack'n'Slash? O grach fabularnych słów kilka.

    Jak lubisz morrowinda to obliviona też raczej polubisz. Co do monotonii w obu grach - w Morrowindzie trzeba mnóstwo chodzić, a w Oblivionie zamykać bramy piekieł, będzie tego kilka sztuk, wszystkie na tej samej zasadzie, ale po za tym bardzo fajne oba tytuły :)
  15. T

    Z pamiętnika studiującego Xięgi...

    Rzeczywiście, co do bimbrownikusa większość opinii jest zbieżnych. Niezłe czytadło, ale nic szczególnego, wypada trochę blado przy poprzednich częściach ale mimo to miło się czyta :)
Top Bottom