Recent content by Tommy_Astral

+
  1. T

    Zmiany w Gwincie proponowane przez polską społeczność

    Domyślne ukrycie (schowanie, to co się odbywa poprzez kliknięcie avatara podczas gry) nicku przeciwnika poprzez ustawienia, już nie wspominając o tym że jak to ukryję w rundzie 1. to się odkrywa znowu w kolejnej rundzie :/ I to drugie powinno zostać naprawione na pierwszym miejscu.
  2. T

    Omówienie aktualizacji 29.04.2019

    wolę grać w karty na prawdziwym stole a nie w jakichś krainach :D
  3. T

    Omówienie aktualizacji 29.04.2019

    Zgadzam się, dlatego pytam dlaczego nie można zrobić tak że każdy gracz widzi pełną planszę którą sobie wybrał? Wybrałem przed grą tawernianą, i zawsze widzę pełną tawernianą. Przeciwnik wybrał lyriską i zawsze widzi lyrijską. Nie rozumiem dlaczego nie zrobili po prostu tak, wygodnie dla wszystkich?
  4. T

    Omówienie aktualizacji 29.04.2019

    Tawerniana plansza jest cudowna, ale co z tego skoro nie będę mógł na niej grać? Okropna zmiana z tym że drugi gracz narzuca nam swój stół. Nie po to kupowałem skórki żeby grać na jakiś bieda stołach przeciwnika, które mi się nie podobają. Nie można po prostu zrobić tak że każdy gracz widzi...
  5. T

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Patrzysz na karty po stronie przeciwnika, srebrne i brązowe. Szukasz tej zagranej jako ostatnią z jego ręki. I tyle. Można skopiować złotą jeśli została zdegradowana (?) wcześniej.
  6. T

    Pytania do twórców GWINTA

    Nie wydaje mi się żeby to było darmowe, Vattier czy możecie coś powiedzieć o cenie tego pakietu startowego czy jeszcze nie?
Top Bottom