Recent content by Toncrete

+
  1. T

    Ekonomia w świecie gry, kupcy

    "Oferowana nagroda 300 to za mało" "To co proponujesz?" "301?" "Eee mowy nie ma, ale zejdź jeszcze trochę, to się dogadamy" "To może... 300... :/ " "Niech stracę"
  2. T

    Nowa Gra Plus - pytania, porady, komentarze

    Tylko Mistrzowskie Legendarne
  3. T

    Wiedźmiński Konkurs Muzyczny

    Cisza na forum, cisza w komnacie Cesarz Emhyr...
  4. T

    Nowa Gra Plus - pytania, porady, komentarze

    Miałem podobną sytuację - na NG+ byłem 10 lvl do tyłu w stosunku do Serca, ale nie mogłem się doczekać :P i walka z była znośna, właściwie dość schematyczna. Ale już walka z ... Jednym dmuchem ściągał Quen i całe życie WTF?
  5. T

    Wiedźmin a matura, praca licencjacka itd.

    Piękna książka, również polecam. Zdziwisz się ile stworów poznasz po samych ilustracjach ;) Dobry wybór. Postaram się wyciągnąć od kolegi jutro parę tytułów, wiem że ma kilka książek na ten temat. Co do nawiązań występujących w grze - właściwie najlepiej u źródła - napisz do Redów co i jak...
  6. T

    Wiedźmiński Konkurs Muzyczny

    To ja bym się skromnie dorzucił do tych pytań :) Chociaż jest tylko napisane, że zwycięzcy zostaną poinformowani, czyli reszta już niekoniecznie...
  7. T

    Wiedźmiński Konkurs Muzyczny

    Poszło. Do usłyszenia... za kilka dni?
  8. T

    Wiedźmiński Konkurs Muzyczny

    Startuję, niestety dowiedziałem się dopiero wczoraj wieczorem i to fartem, na fejsbuku. Przeczytalem już regulamin, ale nie do końca rozumiem czy to ma być utwór w całości złożony z tych sampli, czy one po prostu w jakiejś części mają się w utworze znaleźć, czy w ogóle nie trzeba ich używać i są...
  9. T

    Brak kryształu zasilającego w wieży sygnalizacyjnej w Kaer Morhen (rynsztunek szkoły wilka) [PC]

    Fakt, krysztalu nie ma. Poprzednim razem jak grałem wszystko było ok, więc to musi być związane z v1.10. Myślałem, że wyjdę z siebie, ale w końcu skusiłem się na pomysł z trainerem i udało się. Jaskinia jest idealnie naprzeciwko bramy Kaer Morhen. Nie da się do niej wejść od dołu bo "schodki" są...
  10. T

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    To jest właśnie ciekawe - czy dostaniemy talie, które były "Ekskluzywne" dla wersji XBoxowej? Talie, które wraz z płócienną mapą sprzedają się po setki złotych na allegro?
  11. T

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Trzema? Czy chodzi Tobie o neutralne karty? Wydaje mi się, że one powinny znaleźć się już w pierwszym dodatku. W limitowanej edycji Serc z Kamienia są dwie talie o łącznej liczbie 154 kart, czyli 77 na talię, a talie potworów i Scoia'tael mają po ok 40 kart. Nasuwa się wniosek, że w tych taliach...
  12. T

    Nowa Gra Plus - pytania, porady, komentarze

    Jest łatwiej... ekhu ekhu... Odwar z Echidny... ekhu... Przepraszam...
  13. T

    Wiedźmin 3 - muzyka

    6h! :O Nieźle, musiało być sporo roboty... Ale efekt świetny. Da się jakoś bezstratnie wyciągnąć te 6h?
  14. T

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Całkiem, całkiem, jakby to ujął Lambert Jesteś na SoundCloud?
  15. T

    Opowieści Osobliwe [słuchowisko]

    Mocne! Na razie przesłuchałem Rozpad gnilny, ale na pewno będę zaglądał. Brawo! Niby abstrakcja a takie rzeczy się dzieją naprawdę...
Top Bottom