Recent content by topiq

+
  1. topiq

    Godzina premiery aktualizacji do nowej generacji

    Może mi ktoś wytłumaczy jak Wiedźmina 3 zaktualizować na GOGu? Klikam wyszukaj aktualizację i nic się nie dzieje. Może trzeba jakimś patcherem jak za dawnych czasów pobrać? Mam zainstalowaną wersję zwykłą ze wszystkimi możliwymi dodatkami, bo na tej grze mam wszelaki postęp i osiągnięcia, ponad...
  2. topiq

    Ogłaszamy nową grę mobilną — The Witcher: Monster Slayer!

    Okazało się, że 0% synchronizacji i wczytywania, było spowodowane firmowym wi-fi. Niestety zasięg LTE mam tu słabiutki. Niedługo 10 lvl, nawet trochę wciąga, ale chyba już za stary jestem i refleks nie ten. Parowanie zupełnie mi nie wychodzi, a telefon niezupełnie chce mnie w tym słuchać, bo od...
  3. topiq

    Ogłaszamy nową grę mobilną — The Witcher: Monster Slayer!

    U mnie wisi na 0% Synchronizujemy czas Samsung S10e. Raczej był kompatybilny, inaczej bym nie zainstalował. Coś słaba ta premiera.
  4. topiq

    Gra się nie włącza

    Spróbuj na steam zrobić weryfikację spójności plików. Mi wyszło że po aktualizacji 1.4 mam 3 pliki do pobrania od nowa 21 GB. Zobaczymy czy to pomoże jak się ściągną.
  5. topiq

    "Cyberpunk się wypłaszczył" - czyli problem z uruchomieniem gry.

    Kurcze, chciałem zagrać w wersji Steam a tu komunikat. No ludzie kochani... Jedyna sobota kiedy człowiek ma chwilkę usiąść i pograć i nie może :/
  6. topiq

    Wspólny zapis gry dla dwóch kont Steam. Jak to zmienić?

    Akurat ten sposób znam. Liczyłem raczej na coś na poziomie samego steama lub gry. Mimo wszystko dzięki za pomoc. Może kiedyś CDRP dojdzie do tego, że z jednego komputera i konta w Windowsie mogą korzystać dwie i więcej osób, oraz grać w tę samą grę, chcąc mieć oddzielne zapisy gry ;) A wiem, że...
  7. topiq

    Wspólny zapis gry dla dwóch kont Steam. Jak to zmienić?

    Witam. Wspólnie z żoną gramy na jednym komputerze ale każde z nas na swoim koncie steam. Okazuje się, że jak ja zaczynam grę to pod kontynuuj są zapisy mojej żony! Powtórka z rozrywki z Wiedźmina 3, gdzie musiałem manualnie przekopiowywać zapisy, żeby grać na własnych. Czy jest jakaś możliwość...
  8. topiq

    Aktualizcja 1.08 - Lista zmian

    Tu masz rację, do patcha 1.05 gra działała jak trzeba niestety, kolejny patch czy DLC psuły dalszą rozgrywkę. A czy kompletna?Jjeżeli się lubi minimalizm, brak jakiegokolwiek sortowania w ekwipunku (to co jest teraz też trudno nazwać sortowaniem), dowgrade grafiki względem tego co pokazywano, bo...
  9. topiq

    Aktualizcja 1.08 - Lista zmian

    Młodsi może tego nie pamiętają, ale za PRL-u był trend, jak był termin otwarcia, to terminu się twardo trzymano. Było otwarcie z pompą, dygnitarze, artykuły w prasie, telewizji. Nazajutrz zamykano obiekt i budowano dalej ;) Coś wam to przypomina? Tylko obiektu w tych czasach już się nie zamyka...
  10. topiq

    Aktualizcja 1.08 - Lista zmian

    Ze zmian prócz tych w change logu, poprawiony widok mutagenów. Nie pamiętam jak było na 1.07 bo grałem na nim chwilę, czekając na patcha 1.08 ale teraz można je odróżnić. Jeśli to weszło w 1.07 niech mnie kto oświeci ;) Zadania Bestia z Oxenfurckiej puszczy i Wierny przyjaciel zbugowane...
  11. topiq

    Racja Stanu BUG

    Niestety mam to samo po patchu 1.08. Widać nie da się wydać łatki by nie schrzaniła czegoś znów. Na szczęście skończyłem grę i zagram w nią pewnie dopiero, jak wyjdzie jakaś EE czy Gold (jak zwał tak zwał) ze wszystkimi dodatkami i DLC. Tymczasem może znów Wiedźmin EE przejdę...
  12. topiq

    Aktualizcja 1.08 - Lista zmian

    A co z naprawą zadania Bestia z Oxenfurckiej puszczy? Po rozmowie ze zleceniodawcą nie pokazuje się miejsce, gdzie trzeba szukać śladów, w zadaniu nadal widnieje komunikat by z nim porozmawiać, czego nie da się już zrobić.
  13. topiq

    Mam wiedźka na CD, chciałbym pobrać i zainstalować

    Z GOGa pobierzesz z najnowszymi patchami włącznie.
  14. topiq

    Patch 1.08 - Oczekiwania

    Moim jedynym oczekiwaniem jest naprawienie tego, co patch 1.07 popsuł i nie naprawił dotychczas. Zbugowane questy jak były tak są, a ja sobie w brodę pluję, że czekałem z grą na 1.07. Żona skończyła grę i większość questów a ja niektórych nie mogę zaliczyć. Filtry są w ekwipunku jak dla mnie...
  15. topiq

    Ekwipunek - nie można otworzyć ekwipunku

    Albo jesteś w lokacji/zadaniu, gdzie oddałeś miecze i wtedy nie można używać ekwipunku.
Top Bottom