Recent content by Torpeda

+
  1. Torpeda

    Technologie mobilne - telefony, tablety, czytniki...

    Podobno nie ma głupich pytań. Więc Was zapytam. Czy podczas rozmowy głosowej przez komunikator np. Whatsapp, Messenger , Whereby etc. w telefonie z jedną osobą można odebrać połączenie telefoniczne od drugiej za pomocą zwykłego połączenia tele tak by później móc słyszeć obie osoby i one mnie...
  2. Torpeda

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Paradoks w tym wypadku polega na tym, że Ciri faktycznie jest główną bohaterką książek. Ciri według mnie w pełni utożsamia to czym jest wiedźmiństwo, czyli głęboko rozumianą forma pomagania jako celem w życiu. Jest ona genetycznym mutantem, Inną, Dzieckiem Przeznaczenia, które by stać się...
  3. Torpeda

    Rozpoczyna się nowa saga

    Wczoraj ukazało się to info: Adam Badowski szef CDPRed, Andrzej Sapkowski, Sebastian Kalemba Game Director nowego Wiedźmina i Maciej Kwiatkowski kaskader pracujący nad wszystkimi częściami Wiedźmina. Być może to prolog do jakiegoś większego info. Mamy dziś 21 marca, pierwszy dzień wiosny😉
  4. Torpeda

    Smaczki, szczególiki, tajemnice czyli rozmaitości wiedźmińskiego świata

    ZIREAEL Fragment II. Miłego słuchania!
  5. Torpeda

    Smaczki, szczególiki, tajemnice czyli rozmaitości wiedźmińskiego świata

    Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji posłuchać. Poniżej przedstawiam Wam "twórcze" rozwinięcie mojej teorii Historii Starszej Krwi w formie audiobooka. Być może w przyszłości uda mi się "zaudiobookować" pozostałe dwie części:
  6. Torpeda

    Szczęśliwej Wielkanocy!

    Spokojnych świąt Wielkanocnych. W oczekiwaniu na nowego Wiedźmina zapraszam do przesłuchania słuchowiska na podstawie mojego opowiadania:
  7. Torpeda

    Rozpoczyna się nowa saga

    Wow, ładna herezja. Dla mnie to ciekawe zjawisko bo wiem, że jest wiele osób, które nie trawią Ciri. A jest ona przecież główną bohaterką tzw. sagi o wiedźminie. Podobno sama saga pierwotnie miała być trylogią o nazwie "Krew elfów", co świadczy dobitnie jak ważną postacią dla uniwersum jest...
  8. Torpeda

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    CesarzTemeri. Prawdopodobnie tak samo jak Vilgefortz chciał go pozyskać od Ciri. Aen Elle przeszczepili go sobie w jakiś sposób. (obejrzyj filmik)
  9. Torpeda

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Napisałeś. Cytując Deymos666: "Bez Ciri nie mogą używać Wrót, które umożliwiają dostanie się do innych światów." Odpowiedziałeś: "Mogą, bo przecież gonili za nią po innych światach...'
  10. Torpeda

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Raison, ani Czerwoni Jeźdźcy ani Ciri nie używają Wrót do przemieszczania się między Światami. Ciri może podróżować swobodnie między nimi, a jeźdźcy tylko po Spirali - być może ona jest i jednym i drugim, czyli zestawem dostępnych dla nich Światów i jednocześnie drogą. Wrota natomiast są...
  11. Torpeda

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Jeb...em:giveup: Czyli co Dziki Gon to nie elfy? W serialu myślałem, że ta Voleth Meir znalazła sobie w jeźdźcu Dzikiego Gonu po prostu nowego hosta. ale jednak chyba nie...
  12. Torpeda

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Z dedykacją dla Pana Bagińskiego::beer:
  13. Torpeda

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    17 grudnia oprócz netflixowego wiedźmina miał premierę (w sumie drugą po poprawieniu lektora) polski film reprezentujący podobny story level jak The Witchetflix "Magnaci i czarodzieje":
  14. Torpeda

    Najważniejsi jesteście Wy! - Odcinek 1: Społeczność gry Cyberpunk 2077

    Hmm, może wysłać im moją mapę Orteliusa? Zaraz przecież oni już...
  15. Torpeda

    Smaczki, szczególiki, tajemnice czyli rozmaitości wiedźmińskiego świata

    Poniekąd ja już sam sobie zbudowałem historię Ciri i elfów po wydarzeniach z Pani jeziora. W myśl mojej teorii. Pamiętasz może moje opowiadanie konkursowe "Klucz"?
Top Bottom