Recent content by Trela46

+
  1. Trela46

    Aktualizacja 4.01 – lista zmian

    Patch nie zmienił nic, gra działa okropnie, stuttering i niski FPS to norma cały czas i to wszystko w low na dx 11. Stara wersja GOTY działa jak złoto i grałbym w nią gdyby nie to że dodali nowe zadania, pewnie ten next gen zawsze będzie do dupy, nowego hardware nie będę kupował dla tej gry.
  2. Trela46

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Jeszcze jeden błąd, lewy spust pada odpowiedzialny za widźmińskie zmysły działa z opóźnieniem kilku sekund, a jak już zadziała to się czasem wyłącza gdy trzymam przycisk.
  3. Trela46

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Wydajność leży w dx 12, ale to widać mało bo tryb zdjęć jest kompletnie zepsuty dla mnie, obraz staje się ciemny że nic nie widać... sporo do poprawy macie i szczerze powiem że kogo wy tam teraz zatrudniacie to jest jakaś tragedia, chyba na podstawie koloru włosów ich wybieracie...
  4. Trela46

    Aktualizacja do nowej generacji — lista zmian

    Gra na domyślnym ustawieniu po tym next gen update jest kompletnie nie grywalna, zacinki i spadki klatek co 5sek, patrzysz w jedną stronę i masz 50fps, odwrócisz się i spada do 25fps. FSR nie działa a wydaję mi się że nawet pogarsza tragiczną i tak już wydajność i to wszystko na najniższych...
  5. Trela46

    Patch 1.5 sprawia że po wejściu do menu mapy gra czasami się zawiesza na kilkanaście sekund

    Gra po kilkunastu minutach grania kiedy wejdzie się do menu mapy/postaci zawiesza się na kilkanaście sekund(30s albo więcej), muzyka i wszystkie odgłosy działają normalnie, ale obraz jest statyczny w zawieszeniu, a kiedy w końcu się odwiesi i można dalej grać to i sam gameplay się zawiesza. Nie...
  6. Trela46

    Hotfix 1.21

    CD PROJEKT w dobrą stronę idziecie bo Hotfix 1.21 realnie poprawił stabilność gry na słabszych maszynach
  7. Trela46

    Hotfix 1.21

    Nie może tylko niech naprawiają bo ludzie zapłacili za gre na ps4 albo pc z minimalnymi wymaganiami i nie maja stabilnych 30fps, to ich obowiązek a nie może jak będa mieli czas, że niby co czasu nie mają na ustabilizowanie gry pod 30 fps w ustawieniach low ? to na co maja niby czas... , dobra...
  8. Trela46

    Aktualizacja 1.2

    Super ten patch nie ma co, ciekawe ze gra mi chodzila calkiem znosnie na 1.04 a pozniej to juz tylko gorzej, szkoda slow...
  9. Trela46

    Aktualizacja 1.2 – lista zmian

    Zobaczymy po wgraniu patcha jak z tą poprawą wydajności na słabszych konfiguracjach jest naprawdę, zresztą jak i z całą resztą... kolejne patche psuły grę, także moje zaufanie spadło.
  10. Trela46

    Ważna informacja dotycząca Aktualizacji 1.2

    A dlaczego mialby nie porownywac cd projekt do ubi albo rockstara ? Zdajesz sobie sprawe ze cd projekt zostalo wycenione na 37mld zl podczas gdy ubisoft "tylko" na 35mld zl, tym samym stali sie liderem branzy gier video w calej europie jesli idzie o kurs gieldy w skrocie byli wiecej warci od...
  11. Trela46

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Do develeperów patchujacych: sprawdziłem gre na 4letnim pc z GTX 1050Ti core i3 i 8gb ram w ustawieniach 1080p z minimalna rozdzielczością 80 i graficznymi opcjami prawie wszystkimi na niskie, Cyberpunk po patchu 1.1 poprawił się jeśli idzie o wydajność stabilniejsze klatki, w najbardziej...
  12. Trela46

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Kiciński wyciera łzy... szczęścia z zarobionych 600mln
  13. Trela46

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Wszystko w tym filmie to prawda(oprócz kłamstw cd projekt), jednak pomimo to Cyberpunk 2077 jest dobrą grą kiedy działa, ale nie zmienia to faktu że jesteście teraz postrzegani jako najwięksi kłamcy w branży i słusznie , wstyd na cały świat... wersja 2.0 tej gry musi powstać jeśli chcecie...
  14. Trela46

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Naprawcie wydajnosc na slabszych pc zeby gra trzymala te 30fps, nie kazdego stac na rtx i nie kazdy ma gpu i cpu za 1,5tys..., do stabilnych 30fps niewiele juz trzeba widac po wydajnosci gry. Hotfix 1.05 zepsul troche optymalizacje. Przeszedlem cala gre na low w 1080p z obnizonym skalowaniem do...
  15. Trela46

    Hotfix 1.06 — lista zmian

    Wesołych świąt dla prawdziwych rzemieślników w CD PROJEKT, szacunek za nieustanną prace nad grą, jest świetna(poza glitchami bugami i ciągle za słabą optymalizacją), odpocznijcie w czas świąt. 1608796458 Masz race ja też to zauważyłem że tekstury ludzi czy aut jakoś częściej się doczytują po...
Top Bottom