Recent content by Tristan-C

+
  1. T

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ahoj Biały Wilku Ja mam kompa prawie takiego jak ty . Tzn mam i7 2600 K . i GTX 570 od Gigabyte 1,28 RAM . 8 Giga tak samo jak ty . u mnie chodzi bez przycinek . Konfiguracje jaka polecam to konfiguracja od Wiedzmina zwanego na tym forum jako " Kamil Borowy " link do jego posta ...
  2. T

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Baranku durny , nikogo nie okradłem , A ten sprzedawca też nie . A DRM zakładają nie dlatego ,że ktoś tak jak ja kupił taniej wybrakowany produkt z odzysku. Tylko dlatego ,że nasze społeczeństwi w tym też nasi rodzice dopuścili aby państwo regulowało wszystkie sfery życia obywateli a DRM to...
  3. T

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Brak DRM0 u z tego co wiem byl krokiem świadomym i przemyślanym ...jak widać nie do końca. Dla mnie to furtka którą można wykorzystać by pograć na orginale. Tego uczy kapitalizm . Fakt przyznaje nie jest to do końca moralne wobec twórców. Ale napewno legalne w świetle prawa. Sklep się z tym nie...
  4. T

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Uważam to za legalne , dlatego iż kupiec zostawił ten towar który był mu zbędny ( wyrzucilbyś 100 Wiedżminów III do kosza albo oddał do producenta na swój koszt? bo przecież by nie wzieli tego spowrotem ) a tak sprzedawca wykorzystał ten towar i zrobił na nim interes( bez szkody i straty dla...
  5. T

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Tak mam paragon . Jest na nm napsane pudełko Wiedzmin 3. i to jest legalnie bo ta gra byla sprzedana tylko kupiec nie chciał pudełek tylko książeczke z kodem . W sklepie jawnie lezy 100 pudelek i kazde ma wszyskto z wyjatkiem kodu. Bez Kitu sam byłem w szoku . Mogli by to sprzedawać...
  6. T

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Za 10 zł dostałem pudełkko z 4 plytami i sciezka dzwiekowa w tym naklejki mape i rekaw. Nie dostalem tylko kodu na DLC do GOG . Zainstalowałem gre gram działa, Raz mnie wywaliło. Ale generalnie git . I chodzi na ustawieniach takich jak wspomniał Kamil Borowy . a jeszcze nie podkręcałem mojego...
  7. T

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Dzięki z odp ....Aha iprzyokazji chciałbym sprostować to nie kod gry był po 10 zł a pudełko z grą i wsztstkim w standardzie czyli 4 plyty itd TYLKO !!! bez kodu do DLC ! . Kupiłem za 10 zł Jak Budu Dudu ! właśnie instalują . p.s przy mnie w tym samym momencie jakiś małolat kupilł trzy...
  8. T

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Siemandero !!! Białe Wilczki i Wilki . Dwa pytania do was . Kazda opinia sie liczy. Mam PC-eta : CPU : i7 2600K 3,4 Ghz 4x rdzenie Sandy Bridge GPU : GeeForce GTX 570 RAM : 8 GB Chciałbym wiedzieć czy ktoś grał w Wiedzmina na podobnym sprzęcie. ? Drugie pytanie : Skad najlepiej kupic...
  9. T

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Siemandero Białe Wilczki i Wilki . Dwa pytania do was . Kazda opinia sie liczy. Mam PC-eta : CPU : i7 2600K 3,4 Ghz 4x rdzenie Sandy Bridge GPU : GeeForce GTX 570 RAM : 8 GB Chciałbym wiedzieć czy ktoś grał w Wiedzmina na podobnym sprzęcie. ? Drugie pytanie : Skad najlepiej kupic...
Top Bottom