Recent content by Tymoszczuk

+
  1. T

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Czytam komentarze, oglądam zdjęcia i ufff... Z moja figurką wszystko w porządku. Nie ma głębokich rys w widocznych miejscach, a mój Gryf ma piękne żółte ślepia. Oczywiście można byłoby się przyczepić do twarzy Geralta i kilku bardzo drobiazgowych rzeczy ale według mnie nie ma po co ;) Figurka...
  2. T

    Wiedźmin 3: Pytania dotyczące zamawiania i kupowania gry

    HuntMocy Dzięki Wielkie!! Cdp.pl zrobiło mnie w bambuko :D Wypatrujemy przesyłki :look:
  3. T

    Wiedźmin 3: Pytania dotyczące zamawiania i kupowania gry

    Uhm... Godzina 10:20 a ja nadal nie mogę "Śledzić Paczki" na cdp.pl. "Nieprawidłowy numer przesyłki" Nie dobrze :/
  4. T

    Wiedźmin 3: Pytania dotyczące zamawiania i kupowania gry

    Wieczorem mieliśmy móc sprawdzać gdzie jest nasza paczka a tu jak jest prawie 22:40 tak dalej nie można. Nic, pozostaje czekać do jutra ;) Ale według mnie na 99% wszyscy dostaną ;) Nie martwcie się moi mili!
  5. T

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Wybierz swoją ścieżkę - zwiastun premierowy PL od cdp.pl
  6. T

    Wiedźmin 3: Pytania dotyczące zamawiania i kupowania gry

    Na cdp.pl moja kolekcjonerka ma status "wysłane", jednakże nie mogę jeszcze śledzić paczki, numer paczki jest po prostu nie aktywny jeszcze. Ponoć wieczorem (niby już jest wieczór) będzie można śledzić paczkę. Zamawiałem kurierem DPD. Przyjście mojej kolekcjonerki przewiduję na jutro do południa :)
  7. T

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Adam Kiciński w TVN 24 o Wiedźminie. http://tvn24bis.pl/wideo/adam-kicinski-tworzenie-gier-to-proces-ultra-innowacyjny,1415774.html
  8. T

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Trailer świetny :) Chyba nikt by się nie powstydził ;) Chciałbym polską wersję piosenki :/ Dla mnie to bardzo dużą różnice by zrobiło. Tak czy siak, poezja! :)
  9. T

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Słuchajcie! Ciekawi mnie jedna sprawa. Otóż, na PC Edycje Kolekcjonerskie w Polsce rozeszły się bodajże w 12 godzin od ogłoszenia przedsprzedaży. Nawet jeśli mnie pamięć myli to kokekcjonerki rozeszły się w około dobę. Potem była lista rezerwowa, na którą (podejrzewam) zapisało się wiele osób...
  10. T

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Pokroju 780Ti... karta za lekko ponad 2000 złotych ;)
  11. T

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    No właśnie, data premiery Wiedźmina 2 - 17 maja 2011 Premiera Twojej karty - 2014 rok, początek czy końcówka 2014? Nie siedzę w temacie, oświeć mnie ;)
  12. T

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Pożyjemy zobaczymy... Trochę tylko martwi mnie fakt, że ktoś założył komputer za przeszło 4000 złotych, nie dość, że wymagania które zostały podane i ten GTX 770 w zalecanych na pewno nie sprosta grze na wysokich z tego co widać to jeszcze konsola za 1400 złotych będzie miała identyczną...
  13. T

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Polygamia http://polygamia.pl/Polygamia/1,107163,17310141,Cos_sie_konczy____ale_za_to_jak__Gralismy_w_Wiedzmina.html?bo=1
  14. T

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    W Polsce na temat nowego materiału wideo przybliżający uniwesum wiedźmina ;) Historia wiedźmińskiego świata w formie gawędy, można rzec zwiastun fabularny. Wszystkie filmiki jak na razie po angielsku...
Top Bottom