Recent content by username_2059861

+
  1. U

    [MOŻLIWE SPOILERY] Patch 2.2 - błędy w grze, propozycje zmian

    Jeszcze parę: Princess Xenthia Sword - wygrany od Skalena, zdaje się jedyny przedmiot omyłkowo nazwany po angielsku. W którymś domu we Flotsam jest też jakaś postać z tym samym problem. Ostatni filmik z przebłyskiem pamięci Geralta jest strasznie szybko czytany. Uwolnienie Anais - Roche...
  2. U

    [MOŻLIWE SPOILERY] Patch 2.2 - błędy w grze, propozycje zmian

    Vernon Roche po wejściu do Loc Muinne potrafi się zablokować na ścianie, po wczytaniu zapisu na szczęście biegnie dalej poprawnie, ale może to nielicho zirytować, bo mamy za zadanie biec za Rochem. W kilku zadaniach "pinezki" (znaczniki pokazujące gdzie biec aby wykonać dane zadanie) są źle...
  3. U

    [MOŻLIWE SPOILERY] Patch 2.2 - błędy w grze, propozycje zmian

    Warto poprawić QTE w walce z Kejranem - obecnie sporo graczy ze słabszymi komputerami w ogóle nie może przejść tej walki. Po zaistalowaniu ostatniego patcha mam problem, którego wcześniej nie było - gra zawiesza mi się jeszcze zanim ją uruchomię tzn. nie mogę nic kliknąć w launcherze. Miałem...
  4. U

    Proszę o przejście Kejrana, Drauga, dowolnego miejsca w grze

    Mam analogiczny problem jak koledzy wyżej. Próbowałem wszystkich wymienionych sposobów, ale mimo tego że klikam jak opętany nie mogę załadować tego QTE. Jeśli jakaś dobra dusza może mnie poratować to będę wdzięczny: https://rapidshare.com/files/2788797447/AutoSave_0078.sav Pozdrawiam i z góry...
  5. U

    Filmy fantasy

    Fakt nie jest to szczególnie fascynujaca i wciagajaca ksiazka... szczerze mówiac Wladce Pierscieni wg. mnie tez nie ale nie bede tego zbyt glosno mowil
  6. U

    Komiksy

    Komiks wiedzmin to rzeczywiscie straszna rzecz (choc zawsze to lepsze niz film ). Ogolenie komiksem sie jakos nie interesuje specjalnie, a manga to juz w ogóle, ale ostatnio znalazlem cos genialnego - http://kokoart.prv.pl/ . Poza tym regularnie czytam LOSUX
  7. U

    Filmy fantasy

    Holm to Bilbo, Gandalf sie zwie Ian McKellen, A Bond o ile pamietam przedstawia sie od nazwiska...
  8. U

    Broń i zbroje wszelakie w grach, filmach i książkach

    Mam takowe pytanie... czy cep bojowy i korbacz to to samo? Bo ja slyszalem glosy ze to zupelnie cos innego...
  9. U

    Prezenty - Edycja Kolekcjonerska

    Nie napisal ze ja kupil...
  10. U

    Prezenty - Edycja Kolekcjonerska

    a ekran to sie nie zniszczy jak zaczniesz mieczem listy otwierac zamiast normalnie kliknac???
  11. U

    Prezenty - Edycja Kolekcjonerska

    Nie marudz dostaniesz dodatkowy to przebijesz ilosciowo Bonharta
  12. U

    Prezenty - Edycja Kolekcjonerska

    Nie tobie tylko mi pozatym, przyda sie napewno zapasowy
  13. U

    Prezenty - Edycja Kolekcjonerska

    A czym sie rozni orion od shurikena???Mogli by dac sage w twardej oprawie
  14. U

    Prezenty - Edycja Kolekcjonerska

    Bonhart to nie pamietam w kazdym razie wielu innych tak miedzy innymi Puszczyk...
  15. U

    Prezenty - Edycja Kolekcjonerska

    A moze by tak paczke orionów?
Top Bottom