Recent content by username_2060201

+
  1. U

    gram.pl

    Pierwsze wrażenie po otrzymaniu paczki - pudełko jest wypasione. Za chwilkę zajmę się instalacją tymczasem jedna rzecz zepsuła ten piekny dzień- brak mapy świata gry :/:/:/ Zaraz pójdzie mail do gram.pl z OPR !.
  2. U

    gram.pl

    Też czekam na kuriera :) Paczuszka niby jest już we Wro także w przeciągu paru godzin powinna być u mnie. A tak się pięknie złożyło że mam dzień wolny od szkoły z powody rejestracji przedpoborowych :D Szczęście w nie szczęsciu :D
  3. U

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    A wiecie może jak na gram.pl jest weryfikowany wiek kupca? Wiadomo, że Wiedźmin ma klasyfikacje PEGI 18+ i powienien być dostępny wyłącznie dla dorosłych graczy. Pozdr.
  4. U

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Chyba najgorszy screen jaki do tej pory widziałem http://www.cdprojekt.cz/nasze_gry/zaklinac/screenshots3/6.jpg wtf się stało z teksturami budynku i skrzyni?! fuj.Co do reszty to jak zwykle powalają tylko szkoda, że po czesku a nieznając tego języka rozumiem z dialogu tyle co "kurva". Przydały...
  5. U

    Wiedźmin: Krwawy Szlak od 1 października w sieci Play!

    Przyłączam się do pytania. Jestem w tym samym momencie i nie wiem za bardzo co zrobić. Bawię się Aardem ale niewiele to pomaga a w walce na miecze nie mogę go pokonać. pozdr.
  6. U

    Wiedźmin: Krwawy Szlak od 1 października w sieci Play!

    No i SE k310i obsługuje gierke :)Zaryzykowałem dyszke ale się opłaciło-szczerze jedna z lepszych gier komórkowych w jakie grałem. Ciekawy system kombosów + znaki i ich ulepszenia + eliksyry. Narazie jestem na pierwszym poziomie zamku ale napewno jeszcze dzisiaj pogram :)
  7. U

    Wiedźmin: Krwawy Szlak od 1 października w sieci Play!

    A to ciekawe... Próbował ktoś odpalić go na SE k310i ? Niby według producenta akurat model "i" nie obsługuje gry. Może ma ktoś w tym jakieś doświadczenie, raczej powinna odpalić? Bo nie chce mi się 10pln w błoto wyrzucić.
  8. U

    Prezenty - Edycja Kolekcjonerska

    A może pudełko na płyte zrobić by w kształcie trumny ? Z drewna a w środku jakiś zmasakrowany trupik Do tego wszystkie inne bajery typu bogata instrukcja, artbook, płyta z materiałami z gry itp.
  9. U

    Materiał Tygodnia - opinie, spostrzeżenia, propozycje

    W 100% popieram Wuja. Medalionem pobawisz się przez 5 min i rzucisz w kąt. Natomiast koszlka IMHO jest o wiele przydatniejsza. Pozatym który np 20 latek będzie chodził z medalionem wiedźmińskim na szyji...
  10. U

    Materiały graficzne z Wiedźmina - opinie i komentarze

    Jedyne co mnie dziwi to fakt, że Geralt na screenie z Zeugulem znowu ma miecz na magnes. Ale pewnie jest spowodowane niedopracowaniem innych typów zbroii. Natomiast fryzurka pierwsza klasa
  11. U

    Rozmowy o Militariach

    Hełm to puki co norman Ten wzór daje dość szerokie pole do popisu i na jego bazie można zrobić wiele różnych typów hełmu. Mi osobiście marzy się krzyżowy ( vide produkt Mardinusa http://mardinek.shentel.pl/oferta/helmy_pozne_01.php?id=23 )
  12. U

    Rozmowy o Militariach

    Ja chciałbym się pochwalić Dzisiaj doszedł do mnie hełm zakupiony na allegro. Hełm typu norman zrobiony z blachy 1mm i dałem za niego 160 zł. ( link do aukcji : http://www.allegro.pl/item194462430_helm_aukcja_bcm_.html ) Dzisiaj tak samo skończyłem robić pierwowzór rękawicy łyżeczkowej jako...
  13. U

    Graficzna strona gry \

    No widać że Geralt sie tu troche zmienił ale to może dlatego że wychlustał wszystke swoje eliksiry ? ( puste sloty ;P )
  14. U

    Graficzna strona gry \

    A co ma MoCap do ragdolla ? Co chciałbyś żeby twórcy tworzyli 10 000 animacju upadku postaci kolejno np na schodach, płaskiej powierzchni itd? Nie. Właśnie za to odpowiada efekt szmacianej lalki, żeby tę prace wykonywał kompuer, a nie człowiek ręcznie.
  15. U

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Oczywiście GeralT będzie mógł posługiwać się każdą bronią dostępną w grzie ( od łańcucha i haka po topory ) i jedynym wyjątkiem jest broń dystansowa ( jak wiadomo wiedźmini nie trudnili się w w tej dziedzinie broni i uważali ją za nie szlachetną ) .
Top Bottom