Recent content by username_2060297

+
  1. U

    Zapowiedzi, recenzje

    Ciekawe... macie rację. A co na to CPR? Może jakieś wyjaśnienia... albo chociaż poprawka tego błędu...
  2. U

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

    jeszcze raz: Kwestie tego jak wygląda zostaw innym, niech i oni sie cieszą tą książką, a nie bedziesz narzucał swoje wyobrażenia, może i masz racje po częsci, ale czy nie uważasz, że to jak wygląda Jaskier to kwestia indywidualna każdego czytelnika...
  3. U

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

    Masz jakieś kompleksy z tym Jaskerem, czy co...
  4. U

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    ... a Królewna Śnieżka nie jest bezpośrednio związana z Wiedzminem? przecież to też fantastyka ... dla mnie OT to naprawde troche naginanie forum... Jak pisze, że to Forum o Wiedzminie to mają być T o wiedzminie, a nie, że bede sobie mówił że mi sie biust królowej śniezki podobał...
  5. U

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

    Jeżeli budżet był tak duży to ciekawe na co tyle kasiory wydali... albo na vode albo na aktorów , bo bo strojach czy dekoracjach tego nie było widać... A z Geno sie zgodzę, bo Żebrowski wspaniały nie jest i 100 razy lepiej zrobił by tą rolę gdyby w ogóle przeczytał jakieś opowiadanie lub sage...
  6. U

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    No tak, tylko zauważ, że jak poruszyłem temat związany ze światem Wiedzmina a nie ogólnie zaczęłem rozmowe o tym czy mi sie podoba "Królewna Snieżka" i czy miała duży biust... no sory ale coś ci sie pomyliło stary...
  7. U

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

    A co do Żebrowskiego... to tak średnio zagrał - moim zdaniem bez wczucia w rolę ... taki sztuczny w sumie był. A teraz już zupełnie abstrachując - załóżmy, że ktoś by sie wziął za ekranizację i miał by budżet to wolelibyście gdyby zrobił to ktoś z zachodu, czy raczej rodzimy gość?
  8. U

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

    Taaa ... ale najlepszy był ten Smok :) i ci jezdzcy... super to zrobili naprawde. Aha i jeszce jedno co do budzetu... Jakby za ekranizację Wiedzmina wziął sie jakiś koleś z kupą kasy i zrobił coś ala najnowsze Star Wars to bym sie orzygał... nielubie przepychu formy nad treść...
  9. U

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

    Ale wiesz... nie chce mi sie wierzyć, że spieprzyli film tylko dlatego, że mało kasy było...
  10. U

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

    Ci co piszą dialogi powinni to robić w imię idei ...a co się będą...
  11. U

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

    A mnie nie wiem czemu denerwował aktor (zapomniałem jak on ma..) odgrywający rolę Jaskra... porażka moim zdaniem. W sumie obsadę to bym ocenił tak pół-na-pół. Myślę, że nie ma też co zbytnio zwalać na kasę... jest ważna ale nie najważniejsza... Nie wiem czy tak dużo kosztuje napisanie dobrych...
  12. U

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą...

    Film o Wiedźminie, czyli dlaczego okazał się klapą... Chyba sie dużo nie pomylę, jeżli stwierdzę, że pan Sapkowski jest mistrzem polskiej fantastyki (ba... możemy śmiało powiedzieć, że jest jednym z najlepszych pisarzy fantasy w ogóle), czego żywym przykładem jest jego spuścizna. Dlatego dziwi...
  13. U

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Zgadzam sie z Geno. Na oficjalnym forum gry Wiedźmin powinny pojawiać sie jedynie tematy związane z samą grą lub światem Wiedźmina. Śmieszą mnie troche te tematy o filmach, cytatach z gier czy książek. Dla mnie to jest "zaśmiecanie" forum - forum o grze powinno zajmować sie przedewszystkim grą...
  14. U

    "Sekta Wiedźmińska" - czyli robimy sobie questa ;)

    ... minął rok... ale wróciłem. Nie bez powodu. Czas najwyższy reaktywować Sekte... Jeżeli ktoś ze starych znajomych sprzed roku żyje - proszę o kontakt... MAM FULL NOWYCH POMYSŁÓW odnośnie świata Wiedźmina, którego coraz bardziej stajemy sie częścią :) ... dajcie znać ... postaram sie też jak...
Top Bottom