Recent content by username_2061043

+
  1. U

    Wiedźmin znacznie tańszy!

    Nasz kraj jest specyficznym rynkiem, bo każdy chciałby jak najwięcej za jak najmniej. Ja oczywiście też preferuję gry w wersjach pudełkowych, a najbardziej w ich rozbudowanych braciach, czyli wersjach kolekcjonerskich. Także każdy wie swoje, jednak sądzę, że do tego zmierzamy, ażeby gra była...
  2. U

    Nadchodzi nowe, poprawione i rozszerzone wydanie gry Wiedźmin!

    Jakość produktu, profesjonalizm, ciągle doskonalenie... o czym mówię? O CD-Projekcie oczywiście. Wiesiek to już prawie legendarna gra w Polsce a jeszcze to kosmiczne wydanie. Powiedzcie mi gdzie na świecie dostaje się tak dużo za tak niewiele (cena standardowego wydania). No brawa dla was CDP i...
  3. U

    Ważne – patch 1.1a

    Troszkę niepotrzebnie i zarazem niepewnie zamieszczają pierwszego pacza. Mogli wcześniej wykryć błąd, a nie... Ale co mi tam, ważne że gra jest mega - wypaśna :) Wybaczam im :P
  4. U

    Nocna premiera Wiedźmina - mini relacja video

    Co prawda nie byłem na premierze, ale materiał daje poczuć atmosferę która tam panowała :) Naprawdę żałuję że nie mogłem tam być... Dobrze że przynajmniej mam swoją EK :P
  5. U

    A co WY kupujecie? Czyli EK, EP, ER i Platyna

    Oczywiście że kolekcjonerkę :) Tylko gdzie ona? :/ Gram sux...
  6. U

    Bardzo dobra recenzja na IGN.com

    Myślę że nie ma się co dziwić, bo w końcu Wiedźmin jest świetną grą. Rzekł bym RPG kompletny :)
  7. U

    Prezenty - Edycja Kolekcjonerska

    No tak, ale jak się wydaje będzie wielki popyt na grę. A co za tym idzie prawdopodobnie zejdą jak świeże bułeczki ^^ Ja również czuje dlatego lekka obawę. Ale z drugiej strony CDP czuwa i raczej nie ppozwoli żeby taki popyt się zmarnował
  8. U

    Realizm w grach RPG

    Ja również myślę że taki zabieg podnosi wartość gry. Spójrzmy choćby na dwie gry Morrowind i Gothic. Kto grał w nie ten wie ze ta pierwsza gra jest o wiele bardziej realna niż jej konkurentka. Bethesda wprowadziła obciążenie i maksymalny udźwig, czego w produkcji Piranhy Bytes(czy jakoś tak) nie...
  9. U

    Prezenty - Edycja Kolekcjonerska

    Czemu medalion byłby całkiem przydatny ;) Już sobie wyobrażam jak dzieciaki siedzą sobie na lekcjach w tych że prezentach z EK które ich ostrzegają przed złym nauczycielem :P Albo coś w ten deseń...
  10. U

    "Gram z Wiedźminem" - spekulacje i domysły

    Miałem to również poruszyć, bo to już nie jest niespodzianka tylko wyczekiwanie na wiadomości. No bo skoro tylko te szychy pojawiają się na liście to jasnym jest ze pospolici userzy nie maja co liczyć na znalezienie się na niej. Tak więc adios muczaczos ;p
  11. U

    Prezenty - Edycja Kolekcjonerska

    Oj byłoby niedobrze. Może jakaś petycja do CPD żeby nie dopuścić do takiej sytuacji? BYłoby zaiste nieciekawie
  12. U

    "Gram z Wiedźminem" - spekulacje i domysły

    Hmm rzeczywiście pamiętam jak o tym pisali. To jest o tyle prawdopodobne że premiera już tuz tuż, według Atari 14 Września. Całkiem prawdopodobne...
  13. U

    "Gram z Wiedźminem" - spekulacje i domysły

    Ja się zastanawiam w jaki sposób że się tak wyrażę zgłosić swoja wiedze (czyt. odgadnięcie zagadki). Bo chyba Redakcja nie wysyła maili z iformacjami typu; wypadło na ciebie, teraz będziesz juz wiedział wszystko
  14. U

    Prezenty - Edycja Kolekcjonerska

    Czemu, ta z Hirołsów była elegancka i przy tym cena całego zestawu nie różniła się od innych EK.
  15. U

    Demo, Co? Jak? Kiedy?

    Heh chyba osadzę cię o nadinterpretacje mojego posta :p Ale swoją droga nie miał bym nic przeciwko
Top Bottom