Recent content by username_2061117

+
  1. U

    Forumowa filmówka

    Księga święta jak każda inna. Czyli wcale. Zupełnie bezsensownie krytykowana w naszych kręgach kulturowych. Z resztą to krytyka najczęsciej uprawiana przez tych którzy jej nigdy nie czytali.
  2. U

    Seriale

    Kwestia wyboru Ragnara imo nie sprowadza się do prostego dylematu z cyklu "która kobieta jest ładniejsza". To postać dość skomplikowana, jakby nie patrzeć żądna władzy i potomków, którzy mogliby umocnić jego pozycję. Dość typowe jak na wikinga i człowieka żyjącego w społeczeństwie feudalnym...
  3. U

    Wszelakie piękności... (UWAGA! - duże obrazy)

    To ona nie jest po prostu aktorką?! Znałem ją z serialu "ekipa" oraz filmu "The girlfriend expierience". Boże, cóż za okrutne nieporozumienie, cóż za bezeceństwa. Czuję się zobligowany do usunięcia zdjęcia przedstawiającego taką osobistość. Jednocześnie przepraszam wszystkich rodziców, których...
  4. U

    Wszelakie piękności... (UWAGA! - duże obrazy)

    Am I doing this right?? Sasha Grey: W uznaniu urody, ponadprzeciętnych umiejętności oraz wytrwałości w dążeniu do celu (jak twardy/trudny by ten cel nie był)
  5. U

    8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności - Konkurs

    U mnie była, choć lekko się przycinała. Efekt końcowy komiczny ;) Chociaż te Twoje puzzle o mały włos nie przerosły moich możliwości intelektualnych :p
  6. U

    8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności - Konkurs

    Ja do tej pory Cię pod tym nickiem pamiętam, Królu Bucie. Bądź co bądź brzmi bardziej dostojnie niż Koziek ;)
  7. U

    8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności - Konkurs

    Niestety nieaktualny, wir historii wciągnął Twoje 3 tysiące postów :p Chociaż nawet zaniżony wynik robi wrażenie Chyba sobie pogrzebię po tym nowym forum bo powiem szczerze, że musiałem przegapić te najnowsze wieści. Na pewno pomogą połapać się w gąszczu nieznanych nicków i w przyjaznym...
  8. U

    8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności - Konkurs

    Nie mogę pozwolić aby tylko Keth cieszył oczy tym wiekopomnym dziełem. Oto co jest w stanie osiągnąć artysta, który wspina się na wyżyny umiejętności użytkowania painta Dzieło zawiera wszytko to co internet ma najlepszego do zaoferowania: koty, Klinty Istłudy, stare forum i koty :cool: Ps...
  9. U

    Gry komputerowe

    Pewności nie mam, ale strzelałbym w ciemno, że znajdą się jacyś fani Totalłarów. W każdym razie napisać chciałem o najgenialniejszym modzie w jaki w życiu grałem. Tj Third age instalowany na Medievalu 2 wyposażonym w dodatek pt. "królestwa". Jest troszkę roboty żeby cały ten bajzel ściągnąć na...
  10. U

    Stepowe opowieści

    Ten dział forum wydaje się być delikatnie obumarłym. W związku z tym wrzucam tę banalną miniaturkę. Reklamacja Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego życia, jeśli nie czerpiesz z niego satysfakcji, istnieje jeden sposób. Musisz złożyć reklamację. Skieruj ją do siebie, czyli do jedynego prezesa...
  11. U

    Moje rysunki

    Czuję nadchodzącą erekcję. tytytryty
  12. U

    Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

    Nowe forum postanowiło zmienić mój nick na ten sprzed kilku lat. Wolałbym znów być Red Jacketem, ale co ja tam wiem; może teraz jest bardziej sexi :p Jakoś nie mogę znaleźć opcji zmiany nicku, albo jestem ślepy (nie wykluczam) albo jej zwyczajnie nie ma. Byłbym wdzięczny za pomoc.
  13. U

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Czy przypadkiem wszystko nie rozbija się o to, że trzeba zwiększyć limit długu publicznego juesej? Może się mylę, ale o ile pamiętam to jest impreza cykliczna, limit był zwiększany wielokrotnie z tego co pamiętam. Różnica jest taka, że do tej pory politycy Wuja Sama załatwiali to po cichu i na...
  14. U

    GameManiak - growy quiz forumowy

    Yhm Centurion Defender of Rome, zgadza się.
  15. U

    GameManiak - growy quiz forumowy

    162 pkt - Jaroo159 pkt - Mik@`el138 pkt - Kamila81 pkt - mrrruczit80 pkt - gen. Nighty,75 pkt - Vedymin57 pkt - Hostile52 pkt - Psyhe47 pkt - Jimp33 pkt - laufes26 pkt - Genesis20 pkt - Warren18 pkt - Faramir17 pkt - DзFECATOR16 pkt - Niko15 pkt - Gaara114 pkt - Marqson12 pkt - Iskier*, Red...
Top Bottom