Recent content by username_2061370

+
  1. U

    Gry i programy - pytania, problemy, forumowa pomoc

    Czyż nie. I to jest stwierdzenie, a nie pytanie. Każda przeglądarka ma swoje błędy - luki, które można wykorzystać do zainfekowania systemu bez konieczności wykonywania podejrzanych akcji przez samego użytkownika. Dołóż do tego to, że do każdej przeglądarki instalujesz pluginy / addiny /...
  2. U

    młoda (nie zawsze radosna) twórczość.....

    Mam podobne odczucia w odniesieniu do tego fragmentu, chociaż jak zwykle nie bardzo potrafię sprecyzować co jest nie tak. Mi chyba najbardziej przeszkadza to, że w tym fragmencie starasz się upchnąć za dużo na raz. Pojawia się w nim zbyt wiele faktów / informacji jak na tak krótki fragment...
  3. U

    młoda (nie zawsze radosna) twórczość.....

    To, czy jest ciekawa i wciągająca powinien chyba oceniać czytelnik, a nie autor :)Dobry pomysł na całość głównego wątku fabuły (a nie tylko na początek czy sam środek lub koniec) to oczywiście podstawa. Są jednak i tacy twórcy, którzy potrafią nadrobić braki w treści doskonałą formą. Oczywiście...
  4. U

    młoda (nie zawsze radosna) twórczość.....

    Według mnie całkiem nieźle napisane. Znowu trochę potknięć (głównie literówki, ale też nadal nie trzymasz zasady, że przed kropką czy przecinkiem nie zostawia się odstępów, a po nich się powinno, no i nie "gajiku" tylko "gaiku") i dziwnie dobranych słów ("przewód energii"? może "strumień...
  5. U

    gram.pl

    Ja wolę nie generalizować. Bywało i tak, że trafiałem na kumulujące się promocje, więc wolę się upewnić, niż od razu zakładać wariant pesymistyczny lub optymistyczny. Co do branży, to nie wiem - bardzo rzadko kupuję gry w Internecie (w ogóle rzadko kupuję gry). Wydaje mi się, że raczej...
  6. U

    gram.pl

    Uch... Nieciekawie... Też myślałem o zakupieniu paru rzeczy ze sklepiku wiedźmińskiego.Zastanawia mnie jeszcze inna kwestia: Jak będzie się prezentować możliwość połączenia kilku rozwiązań promocyjnych, tzn. tego kodu (zniżki 50%), posiadanych wPLN oraz planowanego kuponu na 100zł? Czy będę mógł...
  7. U

    gram.pl

    Pierwszy mail nie zawierał kodu rabatowego, a tylko znacznik, w miejsce którego automat miał wstawić (ale nie wstawił) indywidualny kod rabatowy przed wysyłką maila. Drugi list jest tym, co faktycznie miało zostać wysłane.
  8. U

    gram.pl

    Nie wiem skąd informacja, że wszystkie EK miały być z preorderów. Od początku CDP zapowiadało, że większość będzie w preorderach w gram.pl, ale część też pójdzie do sklepów.
  9. U

    A co WY kupujecie? Czyli EK, EP, ER i Platyna

    Z forum na gram.pl wynika tylko, że wysyłają partiami i sukcesywnie i że nie ma jakiejś ustalonej kolejności obsługi klientów. Konkretnych terminów nikt nie chce podawać.
  10. U

    gram.pl

    Kod promocyjny, dający możliwość skorzystania ze zniżki ma być wysyłany mailem, ale dopiero po tym, jak potwierdzą, że klient odebrał drugą ratę EK. Nie wiem jak to ma wyglądać w przypadku EP.
  11. U

    gram.pl

    Z tego, co wyczytałem na forum gram.pl (wypowiedzi osób z obsługi, tzw. "smerfów"), to zniżka w sklepiku wiedźmińskim jest oficjalną rekompensatą za przesyłanie EK na raty i inne potknięcia przy wysyłkach (co ciekawe, zniżkę mają dostać podobno nie tylko ci, co zamówili EK, ale podobno też EP...
  12. U

    gram.pl

    Wygląda na to, że rekompensatą za opóźnienia w realizacji zamówień EK (Ci, którzy doświadczyli poślizgów z EP muszą się chyba indywidualnie zgłaszać w tej sprawie) mają być zniżki na zakupy w sklepiku wiedźmińskim. Jest to więc chyba rozwiązanie podobne, do zaproponowanego przez Ciebie (tzn...
  13. U

    Nowe forum!

    Nie testowałem "inteligentnej" wyszukiwarki (tzn. chyba jej używałem, ale wtedy nie sprawdzałem jeszcze trafności wyników), więc się nie wypowiem co do jej skuteczności. Moje wcześniejsze uwagi odnosiły się do pełnej wyszukiwarki. Uważam, że działa nieprawidłowo. Sądzę, że Shear też o tej...
  14. U

    A co WY kupujecie? Czyli EK, EP, ER i Platyna

    Nie będę odpisywał na konkretne posty, bo nie chodzi mi o obrażanie kogokolwiek, czy kłócenie się. Po prostu napiszę jak to widzę, jako ktoś, kto zamówił EK w preorderze.Najpierw dlaczego EK powinna być limitowana. EK jest przeznaczona dla kolekcjonerów, więc jako taka, powinna mieć wartość...
Top Bottom