Recent content by username_2061482

+
  1. U

    Im nas więcej, tym weselej

    A to się porobiło ;) Gratulacje i...uważajcie na dział marketingu :P
  2. U

    Pan Karol Pyta : Paweł 'Eriash' Majak

    Chciałem powiedzieć coś brzydkiego ale...nie powiem ;) Tak tak "misiu", wykonujesz kawał dobrej roboty :P A na urodziny kupię Ci ten nowy komputer, niech strace, bo widze, że jesteś troche opóźniony :D
  3. U

    PanKarol pyta : Piotr ‘Xymek’ Szymański

    Ojoj dziekuje Ci wspaniały Leadzie za te pozdrowienia, naprawde bardzo mi miło i super mi się było przenieść na Twoje miejsce w Redzie podczas Twojej nieobecności ;) Jest naprawde nieziemsko fajnie :P :)
  4. U

    D'jinni - znalezione błędy/bugi

    Dokładnie, podeślijcie mi pliczek a ja zrobie z nim co trzeba ;)
  5. U

    [COMMUNITY SUPPORT]-Djinni error! - Please report problems / crashes / bugs here

    Don't install djinni after installing an update and ith should works.
  6. U

    [przygoda] Szlag by trafił te bagna - uwagi, pytania, problemy

    Odnośnie oślepiających efektów:
  7. U

    Kolejna przygoda już dostępna!

    Walczące wilki są "as designed" :)
  8. U

    D'jinni - znalezione błędy/bugi

    Nazwa nie powinna też mieć mniej niż 3 znaki ;) Ale to akurat magia :P
  9. U

    narzedzie do edycji badz rekompilowania bif'ow

    Polecam zajrzeć do tego wątku, gdzie zostało to już wyjaśnione:http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=17470.0
  10. U

    Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

    Gratulacje Ifrit! Naprawde nieźle się uśmiałem :)
  11. U

    [COMMUNITY SUPPORT]-Djinni error! - Please report problems / crashes / bugs here

    I Hope You installed The Witcher 1.0 and the EE patch (with all features) and nothing else (no need to install 1.3 patch or djinni, all you need is in the twee upgrade) ? :) This should works.
  12. U

    Cutsceny - problemy różne

    Prawde mówiąc taki problem nigdy u nas nie wystąpił, dlatego przydałoby się wiecej informacji od Ciebie o tym błędzie, żebyśmy mogli w jakiś sposób temu zaradzić. Odezwij się na adres pomocy technicznej d'jinniego i opisz dokładnie krok po kroku co zrobiłeś, żeby te animacje zniknęły. Pozdrawiam :)
  13. U

    ![important]! - d'jinni marketplace

    In Vista:C:\Users\Public\Documents\The Witcher
  14. U

    TnZ Scripting Tricks FAQ

    Thingol, use search option...really.Nayava,You can change size from appearance.2da file by editing "scale" (if i remember).I don't know any comand, but I can ask someone here if needed.
  15. U

    Skrypty w Edytorze D'jinni

    odsylam do tego tematu http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=14158.msg334094#new
Top Bottom