Recent content by username_2062410

+
  1. U

    Multimedia

    Jak tylko wrócę w piątek do domu, to przetestuję cały folder z ogg :DA muzykę "inspired by" polecam :)Kupiłem i jestem jak najbardziej zadowolony (zwłaszcza, że ze zniżką na empik.com wyniosła mnie 21zł :D) jest kilka utworków troszku gotykowych, kilka takich skocznych bardziej, nawet jakieś...
  2. U

    Multimedia

    Popieram przedmówce. Najlepiej zamieścić utwory z soundtrack'a, które nie znalazły się na płycie !
  3. U

    Multimedia

    Dzięki Nitael, zakończyłeś moje półroczne poszukiwania :DAle swoją drogą to nowe arty z ładnymi paniami by się i tak przydały :P
  4. U

    Multimedia

    Ja bym chciał, aby zamieszczono to dodatkowe tapety, szkice itp co to się miały znaleźć na bonusowej płycie, ale się chyba jakoś po drodze zgubiły :PNajlepiej, żeby były z jakimiś ładnymi paniamiW CD-Action kiedyś był taki przecudny rysunek, który zeskanowałem i zrobiłem z niego tapetkę ( tu...
  5. U

    Rozszerzenia

    Mnie to najbardziej brakuje przycisku "sortuj" w inventory, bo czasem nie moge dojrzec gdzie jest ten eliksir, ktory przed chwila zrobilem :DNo i przydaloby sie zrobic porzadek z save'ami, bo moje zajmuja juz kolo 400 MB (chociazby to, zeby quicksave zajmowal jeden slot, a nie ze kazdy nastepny...
  6. U

    Multimedia

    No ja to bym chcial w tym dziale zobaczyc artworki, ktore to mialy znalezc sie na plycie z materialami dodatkowymi, ale albo jestem slepy, albo ich tam nie ma :PZwlaszcza chodzi mi tu o artworki z ladnymi paniami :D (tez z ekranow loadingowych to moge sobie "print screen" zgrac :P )
  7. U

    Can we get a few new wallpapers please!

    and this is my wallpaper :)http://my.playfuls.com/gamebabes/gamebabes-details-gb_id-9638.html
Top Bottom