Recent content by username_2070302

+
  1. U

    Outra - domysły , rozważania

    po pierwsze, to że zabójca walczy dwoma krótkimi mieczami wcale nie wyklucza tego, że nie jest wiedźminem - jak już zostało powiedziane, nic nie wiadomo o pozostałych dwóch szkołach, prócz tego, że są/były. Nie można jednoznacznie stwierdzić, że w jednej z nich nie uczono walki nieco większym...
  2. U

    Problem z "Wdzięczność Grabarza"

    strasznie komplikujecie sobie zycie. na mnie obrazil sie raz vivaldi, wystarczylo godzinke poczekac u kalksteina i jakos wracala mu ochota do rozmowy.
  3. U

    Walka z Wielkim Mistrzem

    najlepszym lekarstwem na jakiekolwiek problemy związane z finałową walką jest jeden eliksir. Pełnia. Podwaja liczbę hp. Przy rozwiniętej sile i ZZB po pełni miałem, o ile dobrze pamiętam, coś około 1500 hp.
  4. U

    Kręgi mocy - co i gdzie

    w jednym z zaułków kanałów pod klasztorną można znaleźć ciało rycerza, przy nim klucz i list dot. kultystów.
  5. U

    Outra - domysły , rozważania

    żeby ukrócić już wątek tego nieszczęsnego kodeksu - cytat z monologu Geralta : "Błędy? A jakże. Popełniałem. Ale trzymałem się zasad. Nie, nie kodeksu. Zwykłem niekiedy zasłaniać się kodeksem. Ludzie to lubią. Takich, którzy mają jakieś kodeksy i kierują się nimi, szanuje się i poważa. Nie ma...
Top Bottom