Recent content by username_2075836

+
  1. U

    Kolejny czwartek, kolejna przygoda!

    Nie mam ochoty już na następne przygody. Jeśli następne maja być tak kiepskie i bezmyślne jak cala reszta to może lepiej już nie iść na ilość, a może na jakość? Albo nie robić wcale. Jeśli wy lubicie sobie kadzić to sobie kadźcie lecz nazywać te niedoróbki przygodami to już lekka przesada.Jeśli...
  2. U

    Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

    W KOŃCU!!! Tym razem wybrałem wersje angielska i zakończyłem ja w ciągu godziny. Poza niewielkimi błędami o których już wspomniano wcześniej mod jest po prosty rewelacyjny. ;DCzekam na więcej!P.S. Nie wiem czy już ktoś mówił, że w wersji angielskiej jeden dialog Triss jest po polsku. Ale to nic...
  3. U

    Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

    Ja mam GF 8600 GT/ firmy MSI. Miałem kłopoty z Deception, ale ściągnąłem najnowsze lipcowe sterowniki ze strony NVidii i wszytko gra. Mam ustawienia maksymalne. Z "Weselem" nie mam żadnych kłopotów. Poza tym, ze nie moglem go skończyć. :dead:Ale spróbuje jeszcze raz.
  4. U

    Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

    O czymś nie wiem? Parter dzieli się na dwie duże części + pierwsze piętro gdzie są sypialnie.Czyżby jakieś inne ukryte pomieszczenie? Drzwi na zewnątrz są zamknięte, łaziłem w kolko z wciśniętym altem i nic nowego nie odkryłem :wall:Krasnoludy właściwie łażą w kolko o określonych porach z jednej...
  5. U

    Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

    Odwiedziłem wielokrotnie WSZYSTKIE pomieszczenia karczmy!Próbowałem nawiązać dialog z każdym gościem po kilka lub nawet kilkanaście razy.Mija już 3 dzień wesela i NIC! Czy to jakaś klątwa? Jestem totalnie znudzony i zrezygnowany :dead:Najpierw Deception, a teraz Wesele... :'(
  6. U

    Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

    Hmm... po 3 godzinach nie zaliczyłem nawet drugiej rozmowy z Triss. Ciągle mi mówi, ze "nie teraz Geralt"... ???
  7. U

    Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

    Mod jest rewelacyjny ;D Kupa śmiechu ;DJednak gram już 3 godzinę! I nic się nie dzieje. Gadałem ze wszystkimi po kilka razy i nic. W kolko to samo. Jedni idą spać inni pija itd. I nic się nie dzieje :(
  8. U

    Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

    Próżny trud. Link na angielskiej stronie rowniez nie działa :-\
  9. U

    Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

    Dajcie innego linka do ściągania. Ten oficjalny nie działa. :wall:
  10. U

    Pierwsza przygoda community - Deception

    Rzeczywiście po zainstalowaniu najnowszych driverów problemy z grafika zniknęły. Dziękuje.Graficy wykonali świetną robotę i chwała im za to. Glosy tez mi się podobały.Co do reszty to nie zmieniłem zdania (dialogi i scenariusz).Ktoś tutaj napisał, ze należy się cieszyć ze wszystkiego cokolwiek...
  11. U

    Pierwsza przygoda community - Deception

    Doskonale zdaje sobie z tego sprawę, bo również czytałem opowiadania Sapkowskiego. Jednak nie wszyscy je czytali i nie wszyscy maja obowiązek je czytać i wiedzieć co lub kto to jest babolak. I właśnie o to chodzi, ze... nie wiadomo o co chodzi. Nagle koleś, który cie zaatakował robi "grrrrr" i...
  12. U

    Pierwsza przygoda community - Deception

    Zle się wyraziłem, chodzi mi raczej o układ logiczny dialogów np: wpadamy na babolaka i nigdzie w dialogu nie ma jak Geralt się dowiaduje, ze to babolak, bo babolak go o tym nie informuje. Wygląda na to, ze Geralt wyczuwa babolaki w jakiś nieznany nam sposób. A może ta kwestia dialogowa po...
  13. U

    Pierwsza przygoda community - Deception

    Właśnie ukończyłem, a może zakończyłem moja przygodę z Deception, bo po wykryciu mordercy mod się zawiesił.Mam szacunek do ludzi, którzy tworzą takie mody ale eufemizmem byłoby powiedzieć, ze jest on niedopracowany.Nie wiem co robili beta testerzy, bo ilość błędów razi.1. Znikające budynki,2...
  14. U

    The Witcher Enhanced Edition - CDPR asks community!

    I don't post a lot but frequently check forum for news.Probably I will download EE but it would be great to use some kind download manager program ( i.e. flashget or download accelerator) to do it.Last time when I downloaded The Witcher through metaboli (shame on you!) and never again PLEASE!!!I...
  15. U

    Future of Witcher Modding

    Don't worry.Obviously there is Polish mods&adventure section and there are a few modding teams as well.
Top Bottom