Recent content by username_2662649

+
  1. U

    Zgadnij kto to - quiz

    Postać fikcyjna? Daleko skąd? Żyje? Nie przesadzam ? :D
  2. U

    Detmold i Krakwa

    Mam dokładnie ten sam problem, żaden sprzedawca nie ma ani krakwy, ani recepty, utknąłem...
  3. U

    [W2][mod] Full Combat Rebalance 2

    Hmm, mam mały problem na samym początku aktu 2 (ścieżka Roche'a). Mianowicie gdy Detmold wyczaruje tą całą barierę to idzie kawałek z nami po czym znika i pojawia się na początku level'u przy tym kamiennym kręgu i nie da się w żaden sposób popchać gry do przodu. Jakieś pomysły? Jeszcze jest...
  4. U

    QLAS - co Ty wiesz o ASie?

    Wiem, że łatwe ale nie chciało mi się myśleć, a trzeba było jak najszybciej przerwać ten irytujący przestój :p Zadajesz.
  5. U

    QLAS - co Ty wiesz o ASie?

    186 - Vedymin 117 - gen. Nighty 110 - Ithlinne Aegli 80 - Faramir 52 - Emhyr var Emreis 43 - mBartek 42 - ser-ek 40 - Tymoteusz16, Tymoteusz 39 - Gwendeith 29 - -Kratos-, 25 - Vatt`ghern 23 - McSloniu, 20 - Isengrim 19 - Aalaron, 18 - Filo93, 14 - BlackWolfff Wave, 13 - Gower, Flubbcio...
  6. U

    QLAS - co Ty wiesz o ASie?

    Widzę, że roztrzepanie Cię nie opuściło. Gwendeith zadawaj, bo będziemy czekać kolejny tydzień na potwierdzenie...
  7. U

    QLAS - co Ty wiesz o ASie?

    Chodzi o płuczki?
  8. U

    QLAS - co Ty wiesz o ASie?

    Yup. Zadajesz.
  9. U

    QLAS - co Ty wiesz o ASie?

    185 - Vedymin 117 - gen. Nighty 110 - Ithlinne Aegli 80 - Faramir 52 - Emhyr var Emreis 43 - mBartek 41 - ser-ek 40 - Tymoteusz16, Tymoteusz 38 - Gwendeith 29 - -Kratos-, 25 - Vatt`ghern 23 - McSloniu, 20 - Isengrim 19 - Aalaron, 18 - Filo93, 14 - BlackWolfff Wave, 13 - Gower, Flubbcio 11 -...
  10. U

    QLAS - co Ty wiesz o ASie?

    Rzyci? Dobra, już dobra. Pewnie chodzi o hrabstwo Moen ;)
  11. U

    QLAS - co Ty wiesz o ASie?

    O_o myślałem, że to żart, w życiu bym nie powiedział, że chodzi o wiosło. Nie wiem jak Ty to robisz ale gratz Asper :D
  12. U

    QLAS - co Ty wiesz o ASie?

    Znów zadajesz dziwne pytanie bez jednoznacznej odpowiedzi. To co napisał Pete, jest jak najbardziej poprawne, a że akurat nie ten fakt miałeś na myśli.. no sorry, to już jest zgadywanka. Z Ciri?
  13. U

    Steam - dyskusja ogólna nt platformy.

    Steam bierze 1 GB ramu? Koleś, zakładamy razem stronę z kawałami? :D
  14. U

    QLAS - co Ty wiesz o ASie?

    "- Kapusta." - żeby nie było nie domówień, zagadkę wymyślił Silvan w jednym z opowiadań w "Ostatnim Życzeniu".
  15. U

    QLAS - co Ty wiesz o ASie?

    Flubbcio ma rację. Niko kozacki awatar ;)
Top Bottom