Recent content by username_3448397

+
  1. U

    Wiedźmin 3: alchemia

    Można pójść krok dalej: zbieranie chrustu, tworzenie własnego ogniska, podpalanie za pomocą igni i w końcu medytacja. Medytacja powinna być dostępna tak jak w W2 - wszędzie. Jednak tworzenie eliksirów wymagałoby ogniska. Bo nie wierzę, że Geralt wrzuca składniki do wódki, miesza przez minutę i...
  2. U

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Szczerze to ten title reveal, teaser czy jak to się tam zwie jest lepszy. Taki bardziej... "tajemniczy". Oryginalny jest nastawiony na Amerykę, na akcję. To słychać od razu. W czeskim jest większa nutka swojskości, podoba mi się bardziej :)/>
  3. U

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Czy tylko mi nie działa Preorder? W końcu teaser! Medalion znowu ma czerwone oczy i do tego ta muzyka. :) EDIT: Stronka od preorderu już działa.
  4. U

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Można już zobaczyć na stronie głównej zakładkę Wiedźmin 3 ;)
  5. U

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Ja bym obstawiał trailer W3 albo teaser. Ale jeśli to byłby REDkit to bym się nie pogniewał. Wręcz przeciwnie, od razu bym zasysał :)/> Ale jeśli to byłby tylko REDkit to nie przebudowywaliby chyba strony...
  6. U

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Nie spodziewałem się tylu informacji :)/> Zapowiada się wyśmienicie, teraz tylko czekać co nam jeszcze Redzi zaserwują :p/> A strona za chwilę całkowicie upadnie. Koniec jest bliski ^^
  7. U

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Szczerze to ja bym wolał Redkita. Zapowiedzią W3 się nie najesz, a przygody będziesz mógł robić :p Ja mogę czekać do premiery w ciemno, a i tak kupię. Bez różnicy dla mnie to jest ^^
  8. U

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Geralt Super Saiyan? :D/> Ja sądzę, że przy pełnym pasku adrenaliny powinny być 2 razy szybsze ataki. ^^
  9. U

    Community News 5/12 - czyli kończymy rok

    Cóż za wyróżnienie
  10. U

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Oczywiście chodziło mi o grafiki. Źle to sformułowałem. :p Ja w W1 mogłem się wpatrywać w te loadingi godzinami (dodatkowo w tle leciała świetna, dopasowana muzyka). W W2 niekoniecznie...
  11. U

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    W jakim sensie? Że tak rzadko miałem te ładowania? Praktycznie zawsze miałem czyste przejścia, a na starym sprzęcie np. Przy zniszczonym moście koło Flotsam potrafiło ładować dwa razy w odległości paru metrów.
  12. U

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Też tak miałem na słabym kompie. Później się przerzuciłem na nowego i widziałem te ekrany tylko podczas zmiany lokacji :p A powinny one zostać, ale w stylu W1. To nadawało jedynce uroku :)
  13. U

    Wiedźmin 2 nominowany do gry roku przez G4TV

    Dobra tylko co zaznaczyć? :D/> Nie znam się na tych wszystkich ciasteczkach i żebym przypadkiem za dużo nie usunął. :p/>
  14. U

    Wiedźmin 2 nominowany do gry roku przez G4TV

    WTF just happened? Aż takiego zwrotu akcji się nie spodziewałem...
  15. U

    Wiedźmin 2 nominowany do gry roku przez G4TV

    Niestety taka prawda. Jednakże głos oddany :p
Top Bottom