Recent content by username_3675677

+
  1. U

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Pisałem to w odpowiedzi na to Lizze bo Ona oczekuje, że coś emocjonalnego będzie, a nie będzie. Mogli chociażby zostawić widza w niepownesci i zakoczyc wątek Geralta w Brokilonke lub bezpośrednio po walce z Vilgeforcem. Można było po prostu zatrudnić przeciętnych scenarzystow, a nie tych...
  2. U

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Lizzie no proszę Cię jakie piękne ujęcia? Ciri porwana umierająca z pustyni przez bandytów budzi się w karczmie odpicowana w pełnym makeupie... To jest jakaś bajeczka dla nastolatkow. Aha i nie będzie żadnego emocjonalnego pożegnania z Henrym. Wstyd.
  3. U

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Kochani nie wiecie może czy były podawane jakieś oficjalne informacje bądź plotki/przecieki jak jaki czas Netfilx ma prawa do wiedzmina? Czy na ilość filmów, seriali, czy może na lata?
  4. U

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Był kędyś taki serial legend of the seeker, bardzo mi on przypomina netflixowego wiedzmina. Kojarzy ktoś?
  5. U

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Naprawdę stwierdzam z czystym sumieniem że nie ma wśród czarodziejek żadnej ładnej kobiety. Wręcz pomimo tony makijażu spora część jest brzydka. Z plusów to Yen w tym sezonie wygląda o niebo lepiej niż w poprzednich ale daleko jest do pięknej kobiety. Prędzie slodka dziewczyna z tej aktorki...
  6. U

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Krasnoludy to porażka. Chyba jedna z gorszych w całej filmografi. Jestem po pierwsze odc i oglądając miałem kilkukrotnie dosłownie ciarki żenady. Dialogi są tak straszę jakby dziecko je pisało. Każda scena z Cirii przyprawia mnie o dresz. Z babki żadna aktorka a to jak leci odważnie na...
  7. U

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Swego czasu śmiałem się z ludzi którzy na forum pisali (jeszcze zanim Netflix miał robic serial) że CDP powinien zrobić film. Wiadomo, oni nie są od filmów itd ale teraz studio się rozrosło, ma kasę, i to już taka by zlecać innym produkcję filmowe (patrz anine do Cyber). Także po cichu liczę że...
  8. U

    Nowa franczyza / gra od CD Projekt RED - spekulacje, marzenia i zachcianki

    O jeny. Sprawa stara, ale....eh. No nie. Zgodnie z polskim prawem Sapek miał PRAWO ŻĄDAĆ większej kwoty, jeśli na podstawowe/motywach jego powieści ktoś zarobil wielokrotnie więcej. Takie jest prawo i tylko idiota nie przygarnął by kilku lub kilkunastu milionów po które wystarczy wyciągnąć rękę...
  9. U

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Moze to nienajnowsze ale chyba nie było na forum. Eh tylko scenarzysci nie zdają sobie sprawy jak się do tego nie nadają. https://youtube.com/shorts/08N6kloEaiM?feature=share
  10. U

    JK Rowling - o Potterze i nie tylko

    Wolałbyś prosta platformowke niż RPG z otwartym światem gdzie masz do dyspozycji cały Hogwart i okolice? Do tego rozwój postaci, fantastyczne zwierzęta itd? Rozumiem nostalgię ale bez przesady
  11. U

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Po klapie Blood origin i 3 sezonu pewnie skasują spin-off o szczurach. Ale widać że oni chyba naprawdę nie widza jak bardzo beznadziejnie słabo adaptują wiedzmina.
  12. U

    Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma darmową aktualizację do nowej generacji 14 grudnia!

    Słabo. Mosznozbroje są, więc oni rzeczywiście robią ten patch 2 lata, porażka. Irytujące jest podniecanie się prowadzących wszystkim. Generalnie zwykły patch nex-gen, mogli po prostu wypuścić go a nie robić szopkę.
  13. U

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ja mam cichą nadzieję, że anulują serial (prawa wygasna), a potem CDP zachęcony tym jak nawet taki gówniany serial podbiał sprzedaz gier oraz tym że potrafili dać pomysł udanemu serialowi w świecie cyberpunka zrobią ekranizację wiedzmina. Pisząc zrobią mam na myśli że będą odpowiedzialini za...
  14. U

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Nie jeden film "z dnia na dzień" został anulowany, były nawet takie co nakręcone nigdy nie ujrzały świat dziennego. Ja osobiście uważam że całkiem możliwe jest anulowanie po 3 sezonie.
  15. U

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Dokładnie. Dodatkowo nawet krasnoludow nie charaktyzowali tylko dali ludzi z karłowatością (a niski czlowiek to nie od razu krasnolud!), chociaz w jednym odc chyba w 1 sezonie o strzyce wyjątkowo mieli charakteryzację. Także im jak zawieje lub jak komu się chce danego dnia na planie.
Top Bottom