Recent content by valdar1

+
  1. V

    Wiedźmin Edycja Rozszerzona - Szaleństwo kolorów

    Ehh mogli by zmienić też kilka twarzy bo to są klony w innych łachach :P
  2. V

    Rozszerzenia

    Ehh jak byś się zainteresował historią powstawania tej gry, wiedział byś że kiedyś miał być to zwykły RPG w świecie Sapkowskiego. Tzn. tworzyło się własnego wiedźmina. Na płycie DVD z Making of też było wspomniane że ktoś wpadł na pomysł by grać Geraltem. I myślę że to był dobry pomysł.
  3. V

    Królowa kikimor

    Ja zrobiłem tak ;) pobiegłem sobie, zawaliłem tylko te środkowe i trzecie belki. No i najtrudniejsze ;) przebicie się przez hordy kikimor. Wykonując salta do przodu jakoś mi się udało przedostać. Dobiegłem migiem do wyjścia i Oczywiście walnąłem aradem w jedną z belek. Horda szła za mną, ale...
  4. V

    Wiedźmin - wymagania, a Wasze konfiguracje. Czyli jak u Was działa gra ;)

    AMD Athlon 64 +3500ATI Radeon 9600XT 128MB1,5 GB ramu ( jeden jakiś nieznanej mi firmy ;) a drógi to Goodram [512+1024])Rozdzielczość gry 800x600 ( nawet nie śmię na wyższych ;) )Gra sunie mi na lekko zredukowanych średnich detalach. Od czasu do czasu się lekko przytnie. W sumie można grać aż...
  5. V

    A co WY kupujecie? Czyli EK, EP, ER i Platyna

    Hmmm zdecydowanie EP ;) Za te niecałe 100 zł ma się troszkę ciekawych rzeczy w pudełku. No i druga sprawa nie miałem kasy na EK ;) jak dla mnie to 200 zł to troszkę przesada, ale jak kto miał to ok ;)
  6. V

    Do poprawki- komjuniti radzi REDom

    Hmmm przydało by się troszkę dodać więcej twarzy i modeli zwykłym ludziom. Ile można oglądać te same gęby ? :)
  7. V

    Jakiej kamery używacie?

    Jak biegam sobie po mieście i innych terenach lub jak walczę z jednym przeciwnikiem, to używam kamery zza pleców ;) No jeśli mam już sporą grupkę przeciwników to przerzucam na izometryczną, by widzieć co się wokół mnie dzieje ;)
  8. V

    Broń i ekwipunek Wiedźminów.

    Chyba musisz kupić ;) zauważ że nie masz jeszcze torby i trzech eliksirów na pasie ;)
  9. V

    Pisma komputerowe

    Kiedyś kupowałem KŚG ;) Teraz od czasu do czasu kupie Click'a, CDA lub Play ( oczywiście jeśli jest jakaś fajna gra ;) ). A tak ogólnie to wole poszperać troszkę po internecie i znajdę znacznie więcej informacji.
  10. V

    Wiedźmin - RECENZJE, wrażenia i oceny

    Cóż mogę powiedzieć :) Na to liczyłem ! Gra która nie nudzi się szybko ! Wiele możliwości, system walki angażujący gracza ( nie jak w NWN 2 klik i poczwara ubita ;) ). No i oczywiście dobry klimat ! Tego brakuje w wielu grach, klimatu ! Ta gra go ma i ciesze się że ta gra wyszła z Polskiej kuźni...
  11. V

    Akt II

    Bo to jest tak zrobione żebyś się pogubił :P Ja siedziałem nad tym 2 dni aż wszedłem do krypty na cmentarzu gdzie:"...trupy grzecznie leżeć nie chcą. "
  12. V

    My forumowicze

    Yo all ;) Jako że to odpowiedni dział do tego to zamierzam się przedstawić ;) Nazywam się Bartłomiej, mieszkam w Gdańsku. No a teraz wiek ;) by nie skłamać jest 17 z hakiem. Do do gier jestem wielkim fanem RPG. Pierwsza gra tego typu jaką posiadałem był Gothic (1). On sam oczarował mnie i tak mi...
  13. V

    Poradniki

    Taa to pewnie widziałeś jakiś słaby serwis ;) ja widziałem lepszy: Facet udostępnił grę ale pogrubionym drukiem pisało: "Jeśli chcesz grać w tą grę kup oryginał! Wspomóż naszych rodaków!"
Top Bottom