Recent content by valdemar

+
  1. V

    Nadchodzi nowe, poprawione i rozszerzone wydanie gry Wiedźmin!

    Wszystko ładnie i pieknie, cisze się niezmiernie, że będę musiał wyrzucić starą grę by kupić nową ulepszoną. Ewentualnie zadowolę się ochłapami jakie przyjdzie mi ściągnąć ... bo nie mam zamiaru płacic dwa razy za tą same grę.NIe bylo lepiej zrobić dodatek z tymi wszystkimi poprawkami ? To z...
  2. V

    Wiedźmin a kwestia wulgarności

    Jedni miękną i powoli zmieniaja zdania, drudzy hardzieją. Cios za cios a prawda leży po srodku. Wypowidaja sie nastolatkowie i "dziadkowie", a problem jak nie był tak nie ejst omówiony. Tu juz nie chodzi o samą grę, teraz chodzi o to kto ma rację. Nie od dziś wszyscy wiemy, ze to co jest od 18+...
  3. V

    Jaskółka to największy cheat w grze.

    hehehe dobra rada dla tych dla którch hard jest za łatwy. Swoja drogą jestem ciekaw jak hardcorowcy poradzili by sobie z kikimorą w III akcie bez aarda :D heheheJa tam cenie sobie wiedźmiński żywot i nie lubię komunikatu wczytaj grę lub wyjściez gry ;/
  4. V

    Jaskółka to największy cheat w grze.

    Nie uważam tego za cheat, aczkolwiek jaskólka nie spełnia moich oczekiwań, więc jej nie używam. W razie naparwdę trudnej sytuacji, gdy życie spowija szarość stosuję wzór puszczyk+raffard biały+ biały miód = żywy Geralt
  5. V

    Wiedźmin a kwestia wulgarności

    Kogoś tu poniosło. Tez nie jestem już młody i też mam dzieci, a własciwie dziecko.Sam na codzień nie przeklinam, ale jak to w zyciu bywa czasem i świętego poniesie. Wulgaryzmów w grze nie ma naparwdę dużo i nie są aż tak rażące. Poraz kolejny ktoś obarcza winą i odpowiedzialnaością za własne...
  6. V

    Jaka nastepna gre chcielibyscie, zeby

    Pzredewszystkim liczę na kontynuacje przygód Geralta :D, bez dwóch zdań !!! a jesli miało by to być coś innego to napewno RPG na podtawie opowiadań Jacka Piekary o inkwizytorze Mordimerze Madderdinie :)Kto nie zna tego, ten ministrant ;Pw skrócie:jest to opowieść o [tekst kopiowany z...
  7. V

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    ja głównie black i death, ale są rodzynki w trochę lżejszych klimatach, które czasami goszczą u mnie w winampie. :)
  8. V

    Ki diabeł? - questy, które w oczywisty sposób spartaczono

    a czy ja podałem tytuł gry ? jestes jakiś zaślepiony ...
  9. V

    Zapraszamy na developerski gramsajt.

    Ja jeszcze całego wiedźmina nie przeszedłem. Mam mało czasu w tygodniu i głównie w weekendy sobie giercuje. Dobrze że w pracy mam net, to chociaż na forum od czasu do czasu cos skrobnę. Wracając do tematu, gramsajt to dobry pomysł. Pokazuje ile pracy i serca trzeba włożyć w taka grę oraz...
  10. V

    Ki diabeł? - questy, które w oczywisty sposób spartaczono

    I oto w tym wszystkim chodzi :) od błedów są testerzy ;P a my gracze mamy sobie umilać czas i podsuwać dobre pomysły ;P
  11. V

    Ciosy końcowe/Finishery

    A ja się nie zdecydowałem. Wybieram pomiędy tym co wymieniłaś a tym jak Geralt robi połobrót i odcina głowkę, która sie potem toczy :D
  12. V

    Wiedźmin a kwestia wulgarności

    Masz rację, Ja dopiero się rozkręcam w IV akcie, (co prawda powalilem już Dagona dla Pani Jeziora) ale rzeczywiście nie zauważylem by ktoś w Odmętach przeklinał. Poprawka, jeszcze niezauważyłem :).Co do życia. też sie zgodzę. Wszytsko zalezy od miejsca, czasu i znajdujących sie akurat w nich...
  13. V

    Najciekawsze teksty z gry

    W temacie takich zagrywek, ja miałem akcję w domu czarodziejki. Tris do Geralta " Że Alvin juz śpi, więc ... " a na filmiku Alvin podsakuje sobie w najlepsze. Po chwili pojawia sie druga karta Triss :P
  14. V

    Wiedźmin a kwestia wulgarności

    Zgadza się. Wulgaryzmy w Wiedźminie, moim skromnym zdaniem pozwalają na pewne podkreslenei określonych sytuacji i postaci. Geralt potrafi także krasomówczo filozofować, więc balans jest wyrównany. Powiem wiecej kilka sytuacji w grze, bez solidnego przeklecia nie były by tak wyraziste. One...
  15. V

    Wiedźmin a kwestia wulgarności

    Nie do końca, tak jest z tą szlachtą i klasą wyższą. Ludzie prosci iskromni mało przeklinają. Nie mówie tu o skrajnych patologicznych przypadkach. We wszystkich grupach i klasach. Ludzie biedni czy bogaci, tak samo przeklinają. Kwestia wychowania i kultury osobistej. Jak zauwazyleś wystarczy...
Top Bottom