Recent content by varimatras

+
  1. V

    Anime i manga

    dobra dobra wy tu trele morele a ja już jestem po obejrzeniu kinówki bleach movie 3 :D :witchmas: :witchmas: :witchmas:
  2. V

    Anime i manga

    Witam witam ponownie zachęcam do oglądania Hellsinga Ultimate naprawdę warto ;)Alucard wraca do akcji 8)
  3. V

    Anime i manga

    http://pl.youtube.com/watch?v=OG1jZI2ZH4M :evil:ragnarok *_*ma ktoś do tego linka???
  4. V

    Orkon 2008

    Było super i teraz gdy już sam byłem na Orkonie z przyjemnością polecę wszystkim bo impreza jest naprawdę przednia i w klimacie :)Jakby co zapraszam na stronę i forum www.orkon.orgpozdrawiam
  5. V

    Anime i manga

    y0h jak tam ma ktoś Bleach Movie 2???? :Ptop 5:1: cowboy bebop2: wolf's rain3: samuraii champloo4: gto5: FMA Etc nowa lista anime która chcę polecić Full Metal Alchemist razem z movieSamuraj ChamplooFLCL Furi Kuri (pokopane konkretnie :] )BleachHell GirlGantzGenshiken ( o otaku )Blood+Fate Stay...
  6. V

    Między nami wiedźminami - czat

    ojoj chyba orginal sie klania =p panowie kiedy wychodzi rozrszerzenie zeby zakupic albo wiedzmin 2 albo dodatek juejku bo wysiedziec sie nieda
  7. V

    Anime i manga

    witam witam byl ktos z was w tym roku juz na MAGNIFIKONIE???kurcze jest juz kinowka bleach 2?
  8. V

    Orkon 2008

    leo co to za problem polazic troche po baltomach i zrobic z siebie wiedzmina hehe :D
  9. V

    Sex z Deidre i/lub Sabriną

    ladne te nowe panny do zaliczenia musze mneic to rozrszerzenie :wall:
  10. V

    Nasze zdjęcia

    z tymi mieczykami to na orkonzapraszam :D
  11. V

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    witamKiedy wyjdzie dodatek do wiedzmina???BO raczej to tak sei nie skonczy???Moze sa juz ajkeis zapowiedzi???Prosze nakierujcie :D
  12. V

    Między nami wiedźminami - czat

    Wielkie dzieki Jestem twoim dluznikiem.I jeszcze jedno pytanko kiedy dodatek sie ukaze bo na forum znalesc nie mogeTO jak *****robimy interesy??? :D
  13. V

    Między nami wiedźminami - czat

    Y0Wlasnie skonczylem WIedzminka jako neutralny.Powiedzcie mi BraCIA MOI WIEDZMINI jak sie konczy gra po stronie elfow a jak po stronie zakonu?Czy jest jeden i ten sam filmik napasci na krola a moze cos wiecej wiadomo o Alvinie???Tylko prosze nie piszcie zebym 2 raz przechodzil bo mnie zona zabije xD
  14. V

    Berengar

    witam co mozna zrobic z medialionem berengara???pozdrawiam
  15. V

    Orkon 2008

    czemu ???to nie jest dzieciniada :) Poważny konwent :)
Top Bottom