Recent content by NKFpeace

+
  1. NKFpeace

    Zaproś znajomych do GWINTA i zdobywaj nagrody!

    Kopie kopie kopie... czy funkcja zapraszania znajomych wyparowała? Przekopałem wszystko. Brak opcji.
  2. NKFpeace

    tome of the necromancer + necromancy does not work

    Exactly. On polish facebook group people were saying that i had not selfeater on GY. The fact is i had like 6 copies of him (made whole table last round). Still tome + necromancy did only 1 copy.
  3. NKFpeace

    tome of the necromancer + necromancy does not work

    Hello. So i have self-eater on my graveyard. I have tome of the necromancer on the table. Whenever i PLAY bronze unit and i have it on my graveyard, tome summon copy of it. Necromancy - "PLAY bronze unit from my graveyard". So. Tome of necromancy summon if i "play" unit. Necromancy "play...
  4. NKFpeace

    Brak możliwości zapisywania talii

    Tak jak w nazwie tematu. Czasem dziwi mnie brak podstawowych funkcji w grze czy na stronie. Chciałem zapisać sobie deck, ażeby potem za nim nie scrollować jak np. zniknie z "głównej", ale nie ma nawet takiej funkcji. Czemu tak jest? Czynność zapisz deck -> wchodzisz w swój profil na stronie ->...
  5. NKFpeace

    Podgląd wygnanych kart

    Przewijanie kilkunastu kart w talii, zerkając na rękę, przeglądając cmentarz to szybkie spieszenie się w ograniczonym czasie na ruch. Możnaby powiedzieć, że spisywanie sobie na kartke na bieżąco co zostało wygnane by pomagalo, tylko co to ma tak naprawdę do gry poza zapamiętywaniem? Po to mamy...
  6. NKFpeace

    Podgląd wygnanych kart

    Cześć. Zgłaszam się z prośbą do twórców (jeżeli to w ogóle sprawdzają) o uwagę/prośbę, aby dodać ślad po wygnanych kartach? Gramy róznymi deckami, nie znając wszystkich kart, czasami ktoś nam kartę przejmie na swoją stronę stołu. Mamy rękę, talię, cmentarz i gdy gramy na mill (wygnanie kart...
  7. NKFpeace

    GWINT na Steam Awards 2020!

    ;(((((((((((((((((((((((((((((((((((((
  8. NKFpeace

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Siemka, widziałem już takie tematy na grupie gwinta na fb, słowem wstępu uważam się za osobę inteligentną, mam 23 lat i nie jestem upośledzony. Posty na grupie fb były odnośnie automatycznego pasowania za nas. Grałem dzisiaj rankeda, gralem krasnoludami, rzuciłem zwykłą kartę, miałem karty w...
  9. NKFpeace

    Rozpoczął się Sezon Driad!

    Iście bezsensowny sezon, parzysta buff zeby potem się odbuffowało spowrotem, nieliczne synergie moze przypadkiem uda nam sie uciułać 4-5 punktow przez co mamy brak silnikow w grze i innych, wiec gracze omijaja to i graja normalne decki, moznaby wymyśleć cokolwiek, za jednostke rzucane jest...
  10. NKFpeace

    Aktualizacja 3.2 — pełna lista zmian

    eh..... tyle czekania i wku(lekko piszac)rzania się, żeby przyszły jakieś kosmetyczne zmainy i nerfy w postaci 1 punktu, dalej - ardal - syndykat - KP i w koło macieju, licznik monet zbugowany, chyba kolejny raz odstawie gwinta, a lore jest naprawde wspaniale ale sama gra i jej balans...
  11. NKFpeace

    Aktualizacja 3.1 — lista zmian

    wesołki skurwiela dalej bez nerfa.... karta za 6 która zniszczyła mi tego zolnierza nilfgardu co sie boostuje o 1 jesli jest stam w rzedzie oraz sierzanta nauzikai (juz z 4 sily podstawowej) za 6. dodatkowo wciaz pozostaje jako silnik o wartosci 1 i moze dzialac....
  12. NKFpeace

    Pytania do twórców GWINTA

    Może to pytanie było lecz.... rzucając kartę "novigradzka sprawiedliwosc" zagrywamy kartę z naszego decku, jeśli to krasnolud tworzy i wzywa nam kopię na stół zagranej karty. Mój przeciwnik posiadal pułapkę "wilczy dół" na stole. Mówi ona że niszczy następną zagraną jednostkę zanim użyje...
  13. NKFpeace

    Hotfix 3.0.1 już dostępny!

    Śmieszy mnie ogólnie to zaskoczenie że dana karta była najsilniejszym op removalem w grze, albo to że sigi był prze op. To przed wyjsciem dodatku nikt nie grał tymi kartami z testerów? To nagla zmiana pogody ktora zaskoczyla metereologów? W sumie to... od moby do karcianek wszystko co nowe...
  14. NKFpeace

    Pytania do twórców GWINTA

    Co z obecnym op nilfgardem, na randze 6-10 80% gier to nilfgard z op shilardem oraz leo benhartem, szczerze powiedziawszy dzisiaj 7 raz z rzędu po grze na nilfgard stwierdzilem ze to pier****dziele i wylaczylem gwinta...?
  15. NKFpeace

    Gwint tracker

    :)
Top Bottom