Recent content by vekkq

+
  1. V

    Wiedzmin a sprawa Polska

    Co ma narod do Wiedzmina? Czy z powodu tego, ze Blizzard wydaje gry, ktore rozchodza sie w milionach egzemplarzy na calym swiecie, ludzie z poza stanow mowia: "Ale ci amerykanie sa super, jade tam". Albo francuzi zrobia dobra, gre i analogiczna sytuacja. To jest fikcja, tak naprawde gracz ma...
  2. V

    Sprzedaż Fisstechu, komu, gdzie i od kiedy?

    Niepamietm gdzie ale mialem kupca w Wyzimie handlowej ( nie byl to coleman). Jednak jest to malo oplacalne, chyba 4-5 orenow za sztuke.
  3. V

    Nocna rzeź albo powrót Kubusia R.

    Pamietam jak jeszcze zaczynalem grac, na podgrodziu przez przypadek zaiblem straznika, bo zle kliknalem. Oczywiscie przychodzi łowca po kilku probach walki doszedlem do wniosku, ze trzeba uciekac(da sie mu uciec gdy zaoferujemy przekupstwo i wcisniemy esc - wtedy lowca zacina sie na jakies 5 sec...
  4. V

    Pisma komputerowe

    Recenzja bardzo obiektywna, rzeczowa, solidna. Doceniam i podzielam zdanie CormaC'a. Ogolnie abstrahujac od oceny gry, pamietam CormaC'a jeszcze z takiego czasopisma IO ( input output) nie wiem czy pamietacie, bo chyba przestalo istniec w 1998 r. Jak sobie czytalem niedawno moje archiwalne...
  5. V

    Nocna rzeź albo powrót Kubusia R.

    Powiem Ci co sie stanie: Nastepnego dnia gdy budzisz sie w karczmie, wychodzisz a tam... Łowca Głow na ciebie czeka. Rzuca tekst w stylu "Wilku szukalem cie..." Po czym rzuca sie na ciebie i zadaje tyle dmg ile masz zycia :D. Mzoesz oczywiscie go przekupic, za jedyne 1000 orenow. Ale to nie...
  6. V

    Broń dodatkowa - do czego służy?

    Co do Igni, to jest to najlepszy znak. Wymaksujesz go i maz juz zagwarantowane przejscie gry. W zasadzie 2 znaki polecam:-Igni ( na duze grupy przeciwnikow)-Yarden ( na pojedynczych, mocnych przeciwnikow)Do tego inteligencja, i nie ma nam rownych :)
  7. V

    Problemy z sefirami, sefiry

    Proponuje korzystac z podwieszonych tematow.
  8. V

    Broń dodatkowa - do czego służy?

    Ogolnie to CDPR wprowadził sporo zamieszania z tymi broniami. Pierwszy miecz jaki mamy to "Wiedzminski miecz stalowy", ktory nie ma podanych statystyk, i co mamy się domyślać czy z meteorytowej stali jest lepszy?? Bezsens. Druga sprawa, że przekucie miecza u kowala kojazy mi sie z ulepszeniem...
  9. V

    Najciekawsze teksty z gry

    Moze to nie tekst ale mnie rozwala śmiech dzieci w Wyzimie, gdy na nie wpadamy :D.
  10. V

    Easter Eggs *SPOILERS*

    A mnie wciaz zastanawia ten miecz +200% do obrazen który rzekomo( wedlug poradnika) powinien lezec w krypcie kruka... Ogolnie po przejsciu gry gdy sobie zaczalem czytac proadnik zauwazylem wiele rozbierznosci z gra, tak jakby on byl napisany do starej wersji gry :).
  11. V

    Gry komputerowe

    Przypomnialem sobie jeszcze o:Vampire: the masquarade redemption i Thief'ie :P.
  12. V

    Zakonczenie - Moja interpretacja - [Spoilery]

    Watpie, zeby czarodziejki byly tak zle :P. Raczej "moc" poprzewracala alvinowi w glowie i ubzdural sobie, ze jest stworzony do wielkich rzeczy. Taka jest moja opinia :).
  13. V

    Easter Eggs *SPOILERS*

    A ty wybrales sojusz z nieludzmi ? Bo ja gralem po stronie zakonu i niestety nie ma tam tego miecza :(EDIT: Juz znalazlem, za drugi mrazem jak wczytalem gre miecz sie pojawil :D
  14. V

    Easter Eggs *SPOILERS*

    Bug/bajer: Przy ognisku siedzi 3 uchodzcow ( V akt obok krypty strzygi), gdy uzyjemy stojac obok nich wzmocnionego znaku Yarden wszyscy gina, mimo ze mamy ich na zielono i nie da sie ich inaczej zaatakowac :D. Niestety dostajemy za nich tylko 1exp i nie da sie przeszukac ciala :D.PYTANIE: Jak...
  15. V

    Gry komputerowe

    A ta muzyka w Hopkins'ie, poprostu cudo :).
Top Bottom