Recent content by VergiliusMelus

+
  1. V

    RT low FPS

    Of course they already knew - the whole game industry is talking about it right now. So they knew they fucked up again.
  2. V

    RT low FPS

    I played a lot, and I had a fps drop below 30 FPS and even 25 FPS. On medium setings with RT. I bought this graphics card to use the RT settings. For me it looks like a joke, they had a much time to prepare it right, they failed again.
  3. V

    RT low FPS

    Hi there! I am really confused. I just tested the Witcher 3 with a few settings in 1440p. With UBER+, DLSS balanced and RT off I have over 100 FPS. When I turn on RT it is below 40 FPS. When I set every option to low and off but still keep RT on, I get 50 FPS. It's really weird for me. Is a RT...
  4. V

    Co nowego w Night City? [aktualizacja 1.3 oczami twórców]

    Hej! XD - od tego zacznę. SZTOS aktualizację tego questa w Chmurach - no faktycznie od premiery gry, był to tak istoty problem fabularny, że aż został dla nas nagrany filmik z zapowiedzią tej poprawki. To jest poziom WTF. Jestem w szerokim gronie osób ze środowiska Cyberpunk2077, i każdy miał...
  5. V

    Hotfix 1.05 — lista zmian

    Hejo.. jeszcze raz podbijam z prośbą o pomoc. GOG pobrał aktualizację 9 GB. Potem wchodzi proces "dodawanie aktualizacji" i zacina się na 92% trwało to 16 godzin i bez skutku.. Anulowałem aktualizację - folder TEMP z aktualizacją został usunięty, sprawdziłem - rano znowu to samo pobrał...
  6. V

    Hotfix 1.05 — lista zmian

    GOG w folderze z grą tworzy folder TEMP, w którym trzyma chyba pliki aktualizacyjne i rezerwuje miejsce na przetworzenie aktualizacji.
  7. V

    Hotfix 1.05 — lista zmian

    12 godzin później i dalej 92% dodawania aktualizacji na gogu.. wiecie, czy jak ponownie zainstaluje grę to ściągnie się od razu z patchem 1.05?
  8. V

    Hotfix 1.05 — lista zmian

    To jest niesamowite... już nawet nie liczę ile godzin aktualizacja wisi na 92%.. I po co nowy sprzęt, jak tyle to się kisi. Próbowałem chyba wszystkiego co znalazłem w necie. Czy jest tu ktoś kto, czekał tak samo długo jak ja? Aktualizacja została pobrana w miarę szybko, ale od 6 godzin, jest...
  9. V

    Hotfix 1.05 — lista zmian

    Hej, no właśnie nie wiem w czym jest pies pogrzebany, bo używam dysku SSD, a procesor ryzen 5 5600X.
  10. V

    Aktualizacja 1.05 brak progresu

    Hej, mam problem z aktualizacją gry. Sama paczka aktualizacji pobiera się bez kłopotu, ale przy 92% procentach zmienia się status prac na "dodawanie aktualizacji" i na tym etapie jest już kilka godzin. Załączam screen, czy mógłby ktoś podpowiedzieć co zrobić, szukałem rozwiązania, ale póki co...
  11. V

    Hotfix 1.05 — lista zmian

    Hej, podpowie może ktoś co się dzieje? Od kilku godzin aktualizacja tkwi w miejscu.. Poniżej screen. Generalnie mam ponad 200 GB wolnego miejsca, na dysku gdzie jest GOG. Próbowałem anulować i pobrać od nowa, ale wciąż bez zmian. Napisałem do pomocy GOG, ale pewnie szybko nie odpowiedzą..
  12. V

    Wiedźmin 3 - dziwny spadek wydajności!

    Sprawa rozwiązana, wystąpiło zjawisko throtthlingu - celowe obniżania parametrów pracy aby zabezpieczyć sprzęt przed uszkodzeniem. Czyszczenie laptopa i wymiana pasty termo-przewodzącej wyeliminowało problem. ;)
  13. V

    Wiedźmin 3 - dziwny spadek wydajności!

    Hej, sterowników nie zmieniałem - cały czas mam tę wersję z dnia premiery. A na patchu 1.06 gra chodziła mi przyzwoicie po prostu dziś zaczęły się problemy z niewiadomego powodu. Przyjrzałem się trochę bliżej temu, to wygląda tak jakby nagle w trakcie rozgrywki ustawiła się blokada FPSÓW, nie...
  14. V

    Wiedźmin 3 - dziwny spadek wydajności!

    Wiedźmin 3 - dziwny spadek wydajności! Cześć! Piszę ponieważ chcę poprosić Was o pomoc w kwestii technicznej w Wiedźminie 3. Otóż, ot tak pojawił się problem z wydajnością, po kilku minutach gry dochodzi do drastycznego spadku FPS . W grę gram od premiery, nie spełniam minimalnych wymagań ale...
  15. V

    Problem z Nvidia Experience Wiedźmin 3

    Problem z Nvidia Experience Wiedźmin 3 Hej! Mam problem z uruchomieniem Wiedźmina 3 z poziomu Nvidia experience, gdy klikam na przycisk "uruchom" nic się nie dzieje, grałem za pośrednictwem experience od premiery gry i nie było problemów, gra się włączała normalnie. Przeinstalowałem wszystko...
Top Bottom