Recent content by Vhite_Volf

+
  1. Vhite_Volf

    Świętuj w GWINCIE nadejście Nowego Roku Księżycowego!

    Teoria spiskowa (może już oklepana, ale nie przeglądałem forum): Gwint jest tylko produktem pobocznym. Zapchajdziurą służącą do podtrzymywania zainteresowania firmą przez przyszłych nabywców Cyberpunka, a z chwilą ukazania się go, Gwint będzie wygaszany aż do zamknięcia. Włożono w niego jakiś...
  2. Vhite_Volf

    Zrobcie wreszcie porządek ze spamami efektow specjalnych!

    Mnie też nie podoba się granie przeciwko takim taliom, ale według prawideł gry są w pełni legalne i mówienie o jakichś banach jest zwyczajnie niesłuszne. Żale i frustracje nic tu nie dadzą. Pozostaje odejść z gry albo zaadaptować się do takich rozgrywek. Pożoga? Sen Hanmarvyna? Zakazany Rytuał...
  3. Vhite_Volf

    Krwawa Klątwa: zwiastun dodatku i pakiet przedsprzedażowy

    Zwyczajnie: ewentualne wiadomości o finansowych stratach, związanych z "Gwintem" mogą niektórych skłonić do wniosku, że gra upada, czyli szkoda w nią inwestować.
  4. Vhite_Volf

    Krwawa Klątwa: zwiastun dodatku i pakiet przedsprzedażowy

    Teoria spiskowa: Przedsprzedaż dodatku trwa do 28 marca. Tymczasem zarząd CD Projektu przesunął opublikowanie rocznego raportu z 21 marca na 27 marca. Padają słowa o dodatkowym audycie w kwestiach rozliczeniowych projektów "Gwint" i "Wojna Krwi". Ciekawe czy wyniki będą na tyle niepomyślne, że...
  5. Vhite_Volf

    Zakończenie sezonu rankingowego przeniesione na 10 stycznia

    Powiedziałbym, że roztrwoniliście te resztki zaufania, które jeszcze dla was miałem, ale dno garnka z owymi resztkami wyskrobałem już podczas niedorobionego, świątecznego patcha. Sam garnek trochę poobijany, ale nie dam. Zupa z niego i tak będzie lepsza od waszej nieporadności.
  6. Vhite_Volf

    Rozwój w złą stronę.

    Od jakiegoś czasu pęta mi się po głowie pewna (przyznaję, podszyta desperacką nadzieją) teoria dotycząca zmian w Gwincie, ale nie wiem czy ktoś zwracał już uwagę na coś podobnego. Może na przestrzeni miesięcy działania gry autorzy zdołali wypracować funkcjonujący, ich zdaniem, model rozgrywki i...
Top Bottom