Recent content by Vinis88_PL

+
  1. V

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    no właśnie to, że chciałbym go mieć wcześniej... oczywiście, że związek z Kaer Mohren jest na miejscu, ale cholera... to naprawdę daleko w fabule. Poza tym skoro pierwszy set jest na 14lvl to ciężko go było umieścić gdzieś w Velen? Wiedźmini wędrują to i schematy mogą gdzieś zostawiać - zresztą...
  2. V

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Słuchajcie... bo ekhm... chciałbym się mylić, ale... ekhm... Nabyłem mapę u kowala i pierwszy quest (14lvl) z poszukiwaniem szkoły wilka kieruje mnie do Kaer Mohren. W necie widziałem, że pierwszy set jest właśnie na 14lvl... i ekhm... gram drugi raz, rozumicie, mam 10lvl, do Kaer Mohren...
  3. V

    miecz do walki z dzikim gonem

    Z jakiegoś niezrozumiałego dla większości graczy (chyba, że się mylę?) do walki z Gonem używa się srebrnego miecza...
  4. V

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Wiadomo jakie cechy będzie mieć set zbroi? Lekka/średnia/ciężka?
  5. V

    Nieaktywni NPC

    Problem miałem od zawsze chyba... wystarczy godzinka medytacji... raz czy dwa zdarzyło mi się, że musiałem medytować dwa razy, ale w końcu można było wejść w interakcję.
  6. V

    Patch 1.04

    Dzięki za informację :)
  7. V

    Patch 1.05 - nowe bugi

    W sumie to szkoda mi w tym wszystkim Momota... Kiedyś rzecznik prasowy pewnej dużej instytucji powiedział mi na tzw. pozanagraniu: "wiesz... co ja mogę... oni zje**li a ja muszę to teraz wam wszystkim tłumaczyć i gadać bzdury"... Odnoszę wrażenie, że podobnie jest i w CDPR - odwalają kaszanę, my...
  8. V

    Patch 1.05 - nowe bugi

    No Panie... przecież uczestniczysz w tych wątkach od samego początku i jeszcze nie ogarniasz? Do dzisiaj obowiązywały wersje: 1.04 - PC 1.03 - PS4 i XONE Od dzisiaj: 1.05 - PC 1.04 - PS4 (+XONE po weekendzie) ---------- Zaktualizowano 21:21 ---------- No Panie... przecież uczestniczysz w...
  9. V

    Patch 1.05 - nowe bugi

    KLINKU - przecież grasz na PS4, a na konsole jest 1.04 wlasnie... ---------- Zaktualizowano 20:50 ---------- KLINKU - przecież grasz na PS4, a na konsole jest 1.04 wlasnie...
  10. V

    Patch 1.04

    Marcin napisał, że w przyszłym tygodniu...
  11. V

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Ten uczuć kiedy cieszysz się, że w końcu jest patch i nagle czytasz, że Xone dostanie go w przyszłym tygodniu... Niby fajnie, ale weekend zje***y.
  12. V

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Miałem tak samo z tą różnicą, że nie dostałem exp za "Niech żyje sztuka"...
  13. V

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Tak jak pisałem - być może masz rację. Ale tu chodzi o komfort psychiczny... na zasadzie "a co jeśli zrobię inaczej niż inni i nie wejdzie mi w jakimś queście te 5 leveli?"...
  14. V

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Być może jest to informacja prawdziwa... ale mnie to nie przekonuje. Po to robię zadania, żeby dostawać za nie exp a nie brnąć kilkadziesiąt godzin, kiedy z tyłu głowy tłucze mi się: "a co jeśli nie dostanę expa?!"
  15. V

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    No ja XONE, więc też sobie poczekam ;) liczyłem na to, że patch na PC wyjdzie wtorek - środa, więc może, MOŻE do piątku konsolowcy dostaną... a tu pupa... :)
Top Bottom