Recent content by vinnidelv

+
  1. vinnidelv

    [AKTUALIZACJA] Ważne informacje na temat przyszłości GWINTA na konsolach

    Ja juz osobiscie sie poddalem. Nie nadpisalem stowrzylem nowe konto. Juz nieeee... Nie opyla sie
  2. vinnidelv

    [AKTUALIZACJA] Ważne informacje na temat przyszłości GWINTA na konsolach

    Ciesze się bardzo, ze czerpiesz radosc z gry, ale mnie bolinie fakt ze nie mg sb pograc. Mnie boli to ze dostalem info dawno temu ze nie mozna przeniesc i zalozylem nowe konto na pc. A teraz jak jest mozliwosc to nie mg go nadpisac tylko musze czekac na przeniesienie na nowe mimo ze nie gralem...
  3. vinnidelv

    [AKTUALIZACJA] Ważne informacje na temat przyszłości GWINTA na konsolach

    Dodatek, eventy, jakies paki swiateczne a my tu sb czekamy na przeniesienie. Jak tam konsolowcy. Jak sie bawimy?
  4. vinnidelv

    Świąteczne szaleństwo ogarnia GWINTA!

    Jak na razie czekam az sie konto przeniesie na nowe konto na gogu
  5. vinnidelv

    Nadszedł Sezon Dzikiego Gonu!

    Czy jesli odblokuje cale drzewko. I mam tu na mysli CALE DOSLOWNIE, to czy znowu sie okaze za pare miesiecy tak samo jak z poprzednimi ze gdy sie oleje to i kupi pozniej to dostaje sie dodatkowy portret i ramke plus to co sie odblokowalo? bo tak to nie widze ZADNEGO powodu wydawania pkt na...
  6. vinnidelv

    [AKTUALIZACJA] Ważne informacje na temat przyszłości GWINTA na konsolach

    Tutaj mój zapał bardzo się ostudził. Pamiętam jeszcze parę miesięcy temu jak narzekałem, że nie można łączyć konta konsolowego z tym na PC w związku z sytuacją gdzie wchodziły wersje mobilne i nie chciałem stracić postępu oraz pieniędzy przeznaczonych na Gwinta. Zebrałem się więc w środku i...
  7. vinnidelv

    [AKTUALIZACJA] Ważne informacje na temat przyszłości GWINTA na konsolach

    masz na to 6 miesięcy. moze zainwescisz w pc moze lapka zbooy wie. ja wiem ze skoro moge wreszcie przenieśc swokje postepy z konsoli na pc to jestem w domu! i wracam do gry ze zdwojoną siłą! zawsze mozesz szpilac na komorce lub pc
  8. vinnidelv

    This Week in GWENT 22.11.2019

    Ja tak troche nie w temacie. Mam pytanie. Drodzy panstwo. Kto ma jest juz zmeczony meta samych tyyyyylko silnikow? Oczywiscie umiejki dowodcow dwie karty w ture?
  9. vinnidelv

    Aktualizacja 4.1 — pełna lista zmian

    Jak najbardziej. Nie mowie nie mowie ze nie. owszem calanthe jest silna i odpowiednio zagrana robi cuda. Taak talii jest owszem o wiele wiele wiecej. Harmonia i asymilacja robią przyjemne punkty ale tak jak wspomiales. decki te sa proste w pilotazu i robia czesto ez win ze szczątkowym...
  10. vinnidelv

    Aktualizacja 4.1 — pełna lista zmian

    wygrałem się już wystarczająco na konsoli z pełną kolekcją i w podróży na lapku z samym syndykatem. wniosek mam jeden. TYLKO KRASNOLUDY I ZNIEWOLENIE. nic więcej niż meta. Moja ulubiona frakcja skellige to juz jakis zart. granie zabawmymi deckami np na bandytow, pulapki czy jakikolwiek inny...
  11. vinnidelv

    Aktualizacja 4.1 — pełna lista zmian

    Taktyczna kropka. (By dostawac powiadomienia o kolejnych wpisach/komentarzach)
  12. vinnidelv

    Aktualizacja 4.0 — pełna lista zmian

    Co do zbooya sie tu dzieje...
  13. vinnidelv

    Paka Żelaznej Woli Ekstra

    Aha. Pozdrowienia dla ludzi ktorzy lubia kolekcjionowac. Oby rewers byl dla was dostepny po premierze i to za pyl a nie za realna kase. Dodatek KK przedpremierowy byl przyjemny do zakupu. Przedpremierowy syndykat oraz to... Pozostawia nieprzyjemny w zbooy posmak. Pragne zauwazyc ze...
  14. vinnidelv

    Premiera GWINTA na iOS 29 października! Darmowe zamówienia przedpremierowe już dostępne!

    @Alicja. Taak taak wiem wiem. Dziekuje serdecznie za informacje. Juz sie z tym pogodzilem (◠‿・)—☆
  15. vinnidelv

    Premiera GWINTA na iOS 29 października! Darmowe zamówienia przedpremierowe już dostępne!

    Nie mozna tego obejsc w jakikolwiek inny sposob? Nwm np. skopiowac postepy potem z danego konta nastepnie je usunac? Mysle ze to troche uderza w graczy konsolowych. Ludzie ktorzy lozyli kase na ta gre (w moim przypadku tylko dodatek KK) musza sie trzymac danej platformy by nie stracic postepow...
Top Bottom