Recent content by NocnyLelek

+
  1. NocnyLelek

    Games that made you cry? [SPOILERS]

    If you want to cry I recommend you Ori and the Blind Forest and Ori and the Will O wisps, great music, lovley characters, sad story, sad villian endings (in both) it's old platform game, I'm in love in this smol spirit
  2. NocnyLelek

    GWINT: Mag Renegat jest już dostępny!

    W wersji mobilnej nie działa mi ani wymiana kart przed meczem,ani czytanie wydarzeń. W tych momentach ekran nie reaguje i nie można przesunąć karty do mulliganu, ani przeczytać co się dzieje w historii żeby zrobić wybór. Wyszłam i weszłam i dalej tak samo... Czy to się da jakoś naprawić?
  3. NocnyLelek

    Czarne Słońce — poznajcie nowe karty

    Moje marzenie było takie: dodatek o przeklęstwie czarnego słońca, w królestwa Północy pojawiają się błędni rycerze, więc w Nilfgardzie - Milton i Palmerin dostają buffa (w końcu to oni wywozili Syannę, czyli przeklętą księżniczkę) i gicior! Moje ulubione kart! Dynamic Duo :-D fajne karty fajnych...
  4. NocnyLelek

    Czarne Słońce — poznajcie nowe karty

    Pojedynek: Ty masz 5 życia, przeciwnik 5, zadajesz mu 5, on ci oddaje 0, bo nie żyje Clash: Ty masz 5 życia, przeciwnik 5, obaj zadajecie sobie po 5, obaj nie żyjecie. Gdybyś miał 7 życia, przeciwnik 5, zostałoby ci 2
  5. NocnyLelek

    Czarne Słońce — poznajcie nowe karty

    Ciekawe dlaczego scenariusz piratów ma kategorię: przeklęty 🤔
  6. NocnyLelek

    Geralt and Ciri make a return!

    Hello, if I finish 100 lvl standard journey, will I be able to start premium (and have la leader skin) of will I be doing 101.. 102 lvl standard and premium is only to buy?
  7. NocnyLelek

    Aktualizacja 10.4 — lista zmian

    Witam, przy wykupywaniu nagród z drzewek sezonowych z zakładki ropuchy posuwam się dalej, ale nie dostaje złota ani fragmentów kart, ani proszku. Bardzo chce mieć rewers z wiewiórkami, w zeszłym roku brakło mi parę kluczy :-) myślałam że już dzisiaj go odblokuje, ale chyba trzeba czekać.
  8. NocnyLelek

    Dziś rozpoczyna się Wydarzenie Zimowe!

    Wow, ale ból ...pup. czytac to forum to jak siąść na jeżu. To tylko gra, wydali pieniądz to wydali, wykraftowali coś to wykraftowali. Jak się idzie do sklepu coś kupić, to raczej głupio jest liczyć na to, że sprzedawcy schowają towar, żeby inni nie mieli. Granie jest tak długo fajnie, jak długo...
  9. NocnyLelek

    Rejestracja wstępna do Wojny Krwi na Androidzie

    Przeszłam kampanię 2 razy. Wygląda na to, że przejdę i trzeci :-D W Gwincie Hajdawer też powinien zjadać karty.
  10. NocnyLelek

    Nowa frakcja? Kto co wie i jakie pomysły?

    Dzień dobry Przechery i Obrońcy Mahakamu. Wielka szkoda, że spora część bajecznie namalowanych kart i genialnie udźwiękowionych nigdy nie pojawia się na planszy, bo nie są w taliach meta. Osobiście bardzo żałuję, że starzy dobrzy przyjaciele, których miałam nadzieję spotkać znowu w kartach są...
Top Bottom