Recent content by Volsufrick

+
  1. Volsufrick

    Gdzie są Johnny i Alt? - Gra terenowa na Pyrkonie

    WE'LL NEVER FADE AWAY... Gdzie są Johnny i Alt? Wszystkich uczestników zbliżającego się Pyrkona w Poznaniu, w tym fanów Cyberpunka 2077, zapraszamy na specjalne wydarzenie. Gra terenowa w sobotę 18.06, proste zasady, niezłe nagrody. Szukajcie Johnny'ego Silverhanda i Alt Cunningham Zaczynamy...
  2. Volsufrick

    Cyberpumpkin 2077

    (y) AMAZING! Tell me you recorded the process of making, I'd watch it. Anyway, it is a very stylish pumpkin.
  3. Volsufrick

    Cyberpunk themed city in Minecraft

    It has so much details, I can't even... this is incredible.
  4. Volsufrick

    All SAMURAI/Refused songs with guitar tabs !

    This is awesome, thanks!
  5. Volsufrick

    krótka animacja

    To jest świetne, bardzo mi się podoba styl tej animacji. Kontynuuj, chętnie obejrzę autorską mini serię wideo w świecie Cyberpunka z Twojej strony.
  6. Volsufrick

    Johnny Silverhand - sesja cosplay prosto z Night City

    Hej. Dzięki! Żadnego green screena :D Zdjęcia zrobione pod Hard Rock Cafe przy Złotych Tarasach w Warszawie. Trochę wiało stąd też chaos we włosach :p 1606130113 Dzięki za miłe słowa! Tak, to też ma znaczenie, jaki stosunek Johnny będzie miał do nas.
  7. Volsufrick

    Johnny Silverhand - sesja cosplay prosto z Night City

    Cyberpunk 2077 jest już dosłownie za rogiem! Przed Wami zdjęcia z najnowszej sesji na Johnny'ego Silverhanda. Uwielbiam tę postać i już nie mogę się doczekać pokierować losami zarówno V jak i Johnny'ego, które wiemy, że często będą się przeplatać. Kostium + gadżety robiłem w domowych warunkach...
Top Bottom