Recent content by werus81

+
  1. W

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Witam wam też ansel nie działa razem z modem debug console enabler , chciałem zrobić screena jak geralt puszcza igni ale gdy nakieruje kamere na geralta z przodu to on się obraca więc zainstalowałem dce ale gdy go odpale i zrobię screena to tworzy się plik z kilkunastoma małymi obrazkami...
  2. W

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Sprawdź w nvidia gefroce experience lokalizacje zapisu materiałów z gier rejestrowanych przez shadow play ---------- Zaktualizowano 19:40 ---------- wrzuć na facebooka screena
  3. W

    Zbugowany rynsztunek szkoły gryfa

    Mam tą mapę jestem w tym miejscu gdzie powinna być kompletna zbroja, tylko dziwne skąd mam samą zbroje bez rękawic spodni i butów jak wszystkie schematy powinny być w jednym miejscu
  4. W

    Zbugowany rynsztunek szkoły gryfa

    Zbugowany rynsztunek szkoły gryfa Witam chciałem stworzyć zbroje wszystkich szkół wiedźmińskich i przy okazji zauważyłem że brakuje mi paru schematów w rynsztunku szkoły gryfa mianowicie wyśmienitych spodni wyśmienitych rękawic wyśmienitych butów szukałem w poradnikach i napisane było że...
  5. W

    Zlecenie na graveiry

    no to lipa bo z nim już rozmawiałem
  6. W

    Zlecenie na graveiry

    Zlecenie na graveiry Witam mam problem zebrałem kości gravierów ale nie mam zlecenia nie pamiętam czy je zebrałem sprzed nowego narakortu zlecenia na tablicy nie ma można skadś indziej zebrać te zlecenie?
  7. W

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Przecież w dodatku serce z kamienia dostaniemy dwie talie kart
  8. W

    Problem z zleceniem na psy od grabarza

    Problem z zleceniem na psy od grabarza Witam , mam problem z zleceniem na psy od grabarza w wyzimie wyczytałem w poradniku że najlepiej iść na misje po zmroku bo można broń wyciagnąć a ja nie mogę wyciągnąć miecza nie wiem czy to bug czy może jest jeszcze jakiś warunek do spełnienia
  9. W

    Problem z misjami "brzemię przeszłości", "potwór z jeziora"

    ale misja wskazuje że mam wrócić do gospody ,w poradniku też tak jest napisane
  10. W

    Problem z misjami "brzemię przeszłości", "potwór z jeziora"

    Problem z misjami "brzemię przeszłości", "potwór z jeziora" Witam mam problem z misją od jakiegoś kupca na L nie mogę go znaleźć a znalazłem jego kolege w jaskini pod wyzimą i jeszcze w misji od łowczego nie ma tego utopca nadira którego mam zabić
  11. W

    Gwint - zbierz wszystkie karty

    Sprawdzałem po patchu nie ma jakiś screen by się przydał
  12. W

    Gwint - zbierz wszystkie karty

    chodzi o te drzewo wisielców w velen byłem tam i karty nie znalazłem
  13. W

    Aktualizacja 1.07

    Już głos działa
  14. W

    Aktualizacja 1.07

    Aktualizacja 1.07 Witam pobrałem aktualizacje i zauważyłem że nie odtwarza się muzyka np w karczmie i podczas gry w gwinta
  15. W

    [BUG] Biały Sad - Opuszczone miejsce.

    U mnie tak samo żadnych potworów podobnie z fryzjerem z glińska dawno go uwolniłem i się nie pojawia
Top Bottom