Recent content by Wezyr87

+
  1. W

    Aktualizacja 1.63 – lista zmian

    Mam pytanie do użytkowników PS5. Czy podczas jazdy również występuje u Was zjawisko ghostingu za pojazdem? Zauważyłem to grając po najnowszym patchu, wydaje mi się, że wcześniej tego nie było. Paskudnie to wygląda.
  2. W

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ja po pierwszym sezonie dałem sobie spokój. To profanacja jest, szmira i tona mułu. Podziwiam, że ktoś dał radę dotrwać do trzeciego sezonu, bo ja ledwo pierwszy ukończyłem.
  3. W

    [bug] Migające tekstury - Xbox Series X

    Podepnę się do tematu. Ja natomiast zauważyłem problem z migającymi teksturami chmur i nieba, szczególnie widoczne jest to podczas poruszania się postaci i ruchu kamery. Gram na Ps5. Ktoś jeszcze zauważył ten problem?
  4. W

    [PC] Gra w wersji 1.12 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    ---------- Zaktualizowano 17:53 ---------- U mnie poza znikającą czasem grzywą Płotki i jasnym tlem po rozgrywce w gwinta, nie ma więcej błędów. Geralt zostawia ślady na piasku. Nie korzystam z żadnych modów...
  5. W

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    U mnie Płotka straciła grzywę i śmiga łysa. Czasami cienie postaci nie wyświetlają się wcale. Czy wy też odnieśliście wrażenie, że grafika uległa wyostrzeniu? Czy tylko mi się wydaje? I nie jest to pozytywny efekt jak dla mnie. Męczy oczy (sharpen ustawione na niskie). Funkcja Dof również nie...
  6. W

    Łatka 1.11 - Lista zmian

    Chwała? Chyba obowiązek. Przecież patch 1.10 wprowadził mnóstwo baboli których większość z Nas wcześniej nie miała.
  7. W

    Łatka 1.11 - Lista zmian

    Panie Marcinie Momot może Pan coś odpowie graczom? Kiedy naprawicie ten upierdliwy błąd z brakiem pochew? Przecież było to już milion razy raportowane na forum.
  8. W

    Łatka 1.11 - Lista zmian

    A błąd z brakującymi pochwami na miecz został naprawiony?
  9. W

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    Po weryfikacji plików gry i owszem wiele błędów graficznych zostaje naprawionych, ale co z tego skoro wiele zadań nadal jest zabugowanych? Wiedźmini również nadal nie mają pochew na miecze, a Płotka jest cała czarna i bez grzywy. Usuwanie dlc i instalowanie na nowo nic tu nie pomaga. Póki ten...
  10. W

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    Ja miałem i wielu innych użytkowników również. Cóż pozostaje czekać na kolejne patche poprawiające patche i hotfixy do nich. Brawo REDZI! Jesteście mistrzami w łataniu gry w nieskończoność :) Ja wracam do patcha 1.8.4 i póki co czekam na łatkę, która pewnie wyjdzie niebawem, czyli za tydzień...
  11. W

    Problemy po najnowszym patchu.

    Wklejam tutaj również swoją wypowiedź z innego tematu. Przetestujcie i dajcie znać czy pomogło. Myślę, że winne jest zbytnie kombinatorstwo Redów z wersjami tego patcha i rozmiarami plików . Zobaczcie na gog.com waży on jakieś 10 gb. Galaxy ściąga zaś aż 17 gb danych. Serca z kamienia...
  12. W

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    Myślę, że winne jest zbytnie kombinatorstwo Redów z wersjami tego patcha i rozmiarami plików . Zobaczcie na gog.com waży on jakieś 10 gb. Galaxy ściąga zaś aż 17 gb danych. Serca z kamienia pobierane przez galaxy z zakładki configure mają tylko 2.9 gb, z tego samego programu pobierane z zakładki...
  13. W

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    Ja mam ten folder, a pochew brak... więc problem chyba leży gdzie indziej. Zainstalowałem grę z płyt, później gog.galaxy ściągnął 17 gb patch1.10. Z gog.com pobrałem paczkę dlc i Serca z Kamienia... i pochwy były. Podkusiło mnie by zrobić weryfikacje plików i gog.galaxy pobierał jakieś 500...
  14. W

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    A ja z galaxy 17 gb i pochwy na miecze były na 100%, Sam już nie wiem. Wydaje mi się, że te instalki są jakieś pokiełbaszone.
  15. W

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    Tyle, że ja robiłem świeżą instalację po czym z automatu dociągnęło mi patch 1.10 i pochwy były. Po instalacji dodatku znikły. Jak instalowałeś patch 1.10 ściągnął Ci się od razu bez przerywania?
Top Bottom