Recent content by whitewarrior.194

+
  1. W

    Switcher nadchodzi!

    Wejdź na jakiś polski sklep i zamów, bo od dawna można to zrobić.
  2. W

    Switcher nadchodzi 15 października! Obejrzyj nowy zwiastun oraz prezentację rozgrywki!

    Wygląda bombowo. Będzie dubbing PL czy tylko napisy?
  3. W

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Siema Mirki, było już, bo walicie tyle wpisów, że tl;dr
  4. W

    Switcher nadchodzi!

    Flagowa Zelda ma fizykę jaką nie może pochwalić się żadna gra obecnie, a w W3 ta też nie należała do najwyższych lotów.
  5. W

    PS4, Xbox One - co przyniosą next-geny?

    Nie liczyłbym na prezentację konsoli w tym roku. Co najwyżej na jakiejś imprezie o niej wspomną, bo oficjalne info było od Cernego już jakiś czas temu.
  6. W

    PS4, Xbox One - co przyniosą next-geny?

    Wszystkie plotki jak na razie mówią o cenie 499$. Sony ma dopłacać na początku do każdego egzemplarza 100$ i będą zarabiać na grach na obie platformy z PS4 i PS5. Przy PS3 też tak robili.
  7. W

    Switcher nadchodzi!

    A nie mogłem uwierzyć w te plotki. A jednak! Na pewno kupię pudełko. Byle tylko gra była na karcie pamięci, bo Nintendo ma w zwyczaju sprzedawanie "pudełek" z kodem do ściągnięcia gry. Może ktoś z producentów to potwierdzić?
  8. W

    Seria Red Dead

    "Czego?!" Zaraz mi się przypomina przy większości kupców. Co do drewnianego sterowania, to nic w tej dziedzinie nie pobije twórczości CDP RED.
  9. W

    Seria Red Dead

    No ja bym właśnie chciał mieć możliwość polowań i przenośny obóz. Sama medytacja to jednak duże uproszczenie.
  10. W

    Seria Red Dead

    Ogólnie to grając mam wrażenie jakby wzięli W3, poprawili wszystkie błędy z którymi do tej pory nie poradzili sobie w CDP i wywalili Geralta zastępując kowbojami. Tak powinna wyglądać i działać gra od CDP. Wszystkie te zadania poboczne, aktywności w stylu opieki w obozie, system reputacji...
  11. W

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Uwielbiam to forum przesady i paranoi. Co nie ujawnią to wszystko źle.
  12. W

    Anthem

    Nie zapomnij o Sekiro i nie wiem jak Control od Remedy. Ten gameplay to syf. Dosłownie kopia Destiny bez PVP. Ha! Pamiętam te wcześniejsze zwiastuny gdzie było czuć ciężar tych postaci w zbrojach i moc uderzeń pocisków. To tutaj to jakiś koszmar. Coś czuję, że ta gra szybko straci klientelę, a...
  13. W

    11 wiedźmińskich faktów na 11 rocznicę serii gier o Wiedźminie!

    Czyli dodatek w Dol Blathanna miał być. Szkoda, że nic z tego nie wyszło :(
  14. W

    Wiedźmin: Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści | Oficjalny Zwiastun Premierowy

    To teraz poproszę o RTS-a w tym świecie:) W tym stylu graficznym byłoby to niesamowite.
  15. W

    Seria Red Dead

    Pliki mogą już mieć na płycie.
Top Bottom