Recent content by wiedzmaan

+
  1. W

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Niewiem gdzie napisać to co mam do napisania, ale sądze że tu będzie najbardziej na miejscu. Chcialbym nie prosić czy życzyć sobie ani zasugerować tylko oficjalnie oświadczyć. Redzi! Kupiłem dodatek 'Serce z kamienia' wraz z dwiema taliami do gwinta. Scoia'tael i potwory. Oświadczam wszystkim i...
  2. W

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Też mam pewną sugestie. Prosiłbym aby w którymś z dodatków dodać mantikore cesarską na liste potworów. Było by miło. Ponoć to jeden z groźniejszych potworów, chętnie bym to sprawdził.
  3. W

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Mam pewne pytanie i ewentualnie prośbe, 4 rozdział pierwszego wiedźmina z Panią Jeziora w roli głównej bardzo zapadł mi w pamięć. Szczególnie prezent na koniec od bogini w postaci miecza aerondight. Moje pytanie brzmi czy jest on gdzieś w trójce? Jeżeli nie to czy dalibyście rade jakoś go...
  4. W

    Otwarty świat Wiedźmina w najnowszym zwiastunie!

    Urywa dupe! Tak na marginesie! Geralt pije, dyma panienki tłucze sie na piąchy? Gwiazda Rocka
  5. W

    Serca z Kamienia oraz Krew i Wino - dwa olbrzymie dodatki do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

    A ja sie spytam czy premiera jest 19 maja 2015 roku? A te dodatki troche źle mi pachną, coś jak EA z Battlefieldem co zaraz po premierze strzelali dodatkami jak z kaemu, ale ostatecznie ocenie po głębszych oględzinach
  6. W

    Społeczność pyta - Miles Tost (Projektant poziomów)

    Pytam czy na pewno! Ostatnia też była ostateczna, ale spoko.
  7. W

    Społeczność pyta - Miles Tost (Projektant poziomów)

    Ja mam pytanie, ja, ja! Premiera jest 19 maja? Tego roku?
  8. W

    Wymagania sprzętowe gry Wiedźmin 3: Dziki Gon ujawnione!

    Dobra to moge zacząć pytać, Pewnie moja czteroletnia toshibka A660 intel core i7q720 4x1.6, 4GB RAM, Geforce GT330M nie da rady. Czy są osoby na forum które mogą coś doradzić? Jakiegoś lapka tak do 4 tysi? GeForcea czy Radeona? i7 jednak czy i5 wystarczy?
  9. W

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

    W takim razie można się już zastanawiać czy wogóle zagramy w to arcydzieło
  10. W

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - pytania i odpowiedzi

    Jeżeli nikt nie spytał o wymagania sprzętowe. TO JA PYTAM DO JASNEJ GWINEI, CHOCIAŻ PRZYBLIŻONE JAKIE SĄ?
  11. W

    Wiedźmin 3: ekwipunek

    Skasowaliście temat mieczy a szkoda miał potencjał. Prywatnie uważam, że miecz z serialu który dzierżył Żebrowski był zajebisty i mógłby się pojawić w grze. Brakowało mi też prezentu od Pani jeziora z jedynki aerondighta. Oczywiście ktoś mógłby powiedzieć pojawił się w II lecz chciałbym aby był...
  12. W

    Wiedźmin 3 - dorosłość, brutalność

    Ogólnie rzecz biorąc to wiedźmin. Ogólnie rzecz biorąc to ziemia niczyja. Ogólnie rzecz biorąc trwa wojna. Nie będzie przyjemnie. Nie będą biegać jednorożce ponny po różowej polance bo to by było nierealistyczne. Więc permanentne unikanie brutalności i dorosłości tu nie wchodzi w gre. Widze...
  13. W

    Wiedźmin 3: potwory

    Ewidentnie brakuje wilkołaków... . Przypomina mi się misja z dwójki II akt Vergen sukkub, takich zdań więcej poproszę. Bolało mnie w dwójce zwłaszcza mała różnorodność potworów. W sumie tak hordy nekkerów, hordy zgnilców, skadry harpii wypełniły całą rozgrywkę. Endriag w sumie mało, zjaw w sumie...
  14. W

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    W sumie koszulka by też pasiła, ale nie z wizerunkiem wilka choć w sumie byłaby ok, może koszulka cała w stylizacji stroju wiedźmina
  15. W

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Pewnie na to juz za pozno ale redzi mogli by kilka zamków w grze wystylizowac na zamki ze szlaku orlich gniazd z jury krakowsko-czestochowskiej, np zamek w bobolicach, lub w pieskowej skale a taki Ogrodzieniec, Checiny. Dodalo by troche jeszcze polskosci do gry. Graficy ugadali by sie ze...
Top Bottom