Recent content by Wiedzmiak03

+
  1. W

    Ludzie w opałach.

    Streszczę Ci ten wątek. Red wie, że taki błąd występuje. Nie ma rozwiązania problemu. Musisz z tym żyć.
  2. W

    Ludzie w opałach.

    Miał i jest nawet temat poświęcony temu kowalowi :)
  3. W

    ludzie w opałach velen błąd

    Błąd dalej występuje tylko, że za pierwszym razem poszedł do wsi (poszedłem za nim bo jednego raz zjadły mi niedźwiedzie a chciałem tą nagrodę) i dał nagrodę ale teraz (po kilkunastu dniach) poszedłem sprawdzić "ludzie w opałach" (na biało, nie szaro) bo dziwne było, że tak to zostawiłem...
  4. W

    [BUG][Serca z kamienia] Kolekcjoner - Sprzedawanie obrazu

    Zawsze kiedy mam taki problem to zapisuję i wczytuję znowu. Np jak z kowalem nie można porozmawiać to po wczytaniu można :) Niedawno na moczarach w Velen przy babie wodnej wpadł do dziury i nie chciał wyjść, babe wodną trzeba było przez 3 min z kuszy bić aby padła i wtedy zapis -> wczytanie...
  5. W

    Drób w opałach

    Przechodzę wiedźmaka na nowo. Nie było babci więc ten quest jest (tak myślę) następstwem jakich innych questów/misji pobocznych i podjętych przez Ciebie decyzji. Może jeśli kogoś tam nie zabiłeś to dzieci mają jeszcze rodziców ? Moja dziewczyna też ostatnio była w tym miejscu i był ten quest.
  6. W

    Odwar z echidny

    Stary temat ale przyda się innym. Odwar z echidny znajdziesz w wynajętym pokoju Yen w karczmie na Ard Skellig'e.
  7. W

    Błąd w zleceniu Zaginiony brat?

    Nie będziesz niższa, bo go do tego przekonasz. A te 4 ostatnie gniazda - wykluły się z nich młode które dołączyły do walki podczas starcia z Matką, dlatego nie możesz już ich zniszczyć.
  8. W

    [BUG] Zlecenie: Nawiedzony dom.

    [BUG] Zlecenie: Nawiedzony dom. Nie ma co tu dużo mówić. Kolega wdrapał się na kamień i od tej chwili lewituje. Można go co prawda zabić ale powoli bo w nogi trzeba bić. Musisz wywijać mieczem minute żeby choć raz trafić.
  9. W

    duke npc still alive even if I've killed him

    Yeah. It happened to me too.
  10. W

    Tajemnicza wajcha

    W tej misji nie znalazłem żadnej wajchy choć robiłem ją ze 3 razy. Możliwe, że jest ona potrzebna do innego quest'a.
  11. W

    Drób w opałach

    Może źle trafiłeś ? Babcia jest na podwórku przed samotnym domem. Spróbuj także w w dzień do niej podejść w dzień bo może w nocy śpi.
  12. W

    Problem z questem Statuetka Żołnierza [SPOILERY]

    Odczarowanie statuetki będzie możliwe .
  13. W

    Najgroźniejszy potwór na wyspie... chyba jakies żarty.

    Ja miałem te ghule na poziomie 16,17, natomiast zadanie sugerowany poziom to (chyba) był 16. Więc albo o innych ghulach mówisz albo coś się nie zgadza u mnie ;) Możliwe jest, że pokazuje że ghul ma poziom 10 a tak naprawdę ma 16.
  14. W

    Seriale

    Polecam sierial "Arrow" "Flash" "Czarna Lista" i "Zaprzysiężeni". Naprawdę dobre seriale i z przyjemnością je oglądam.
Top Bottom