Recent content by WikPes

+
  1. W

    Gra karciana Gwint oraz nowe, fizyczne dodatki do Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Xbox One

    Czyli my PCtowcy juz sie nie gniewamy na CDPROJEKT RED ? Przepraszam ale nie chce mi sie przegladac 50 stron hejtow bo zgubilem sie na 44. Może ktoś skrocic co sie stalo po 44 stronie, ktos z CDPRed odpisał ?
  2. W

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Akcent brytyjski , amerykański, polski wszystko to jeden .... W swiecie wiedzmina było tyle nacji, wiec i rożnice w wymawianiu bylyby bardziej wiarygodne.
  3. W

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Moim zdaniem Bagiński jest świetny. Jego kilkuminutowe filmy wzruszają, śmieszą, dają do myślenia. Pomyslcie co to bedzie jak film bedzie trwal 2,5h ;D.
  4. W

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    A propos wygladu Geralta. Wygląd głównego bohatera powinien być CGI.
  5. W

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Kurczę, a niech zrobią film po polsku a reszta sobie dubbinguje. Czemu my mamy iść na tak duży kompromis i robić film po ang ?
  6. W

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Pewnie masz rację ,że będzie to anglojęzyczna wersja. Ja i tak poszedłbym na casting do roli jąkającego się wieśniaka ze słowiańskim akcentem :D
  7. W

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Eee taam to nawet to nawet nie chodzi o konkurs dla fanów. Niech mówią kiedy casting do ról drugoplanowych a sale będą pękać w szwach. Najbardziej intrygujące pytanie to czy film będzie w całości "polski". (A nie, nie daj Melitele tylko dubbing.)
  8. W

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Gameplay z Gamescome http://tvgry.pl/?ID=4727
  9. W

    Gamescom 2014

    http://tvgry.pl/?ID=4727
  10. W

    Wiedźmin 3 : Demo/benchmark

    Bardzo dobry pomysł. W W2 automatycznie wyszukalo mi wysokie, ale i tak musialem pozmieniac kilka detali. Fajnie by bylo gdyby kazdy aspekt byl brany pod uwage a nie np tylko pamiec karty graficznej.
  11. W

    Wiedźmin 3: system walki

    Popieram kusza to beznadziejny pomysl i nikt mi nie wmowi "ALE zaraz a jak zabijesz latajace potwory ?" Zwabie je pułapką kurde. (Moze jakas pedarda wyrzucona w powietrze winna ogluszyc np.gryfa). Kuszy mowie NIE ! Zaraz komentarze to nie graj blabla bla. Ok moge przymknac oko na kusze ale...
  12. W

    Wiedźmin 3: system walki

    Ja nie mamnic przeciwko temu by nie uciekali ale probowali sie bronic. Coz to by byla przyjemnosc gdyby w kazdej napotkanej grupce bandytow po zabiciu dwoch reszta by uciekala. Zauwazylem ze Geralt z gryfem walczyl stalowym mieczem, czyzby w koncu Redzi zrobili takze nie na kazdego...
  13. W

    E3 2014

    Nie ogarniam bo dopiero się obudziłem, wybacz już doszedłem do siebie. :D
  14. W

    E3 2014

    link do konferencji CDP ?
Top Bottom