Recent content by WillPain

+
  1. WillPain

    1.5 Ongoing Bugs List - [1.52]

    bike neon rings doesnt work. no song name while listening to radio. no car name while entering to new vehicle
  2. WillPain

    Aktualizacja 7.0 — Lista Zmian

    mi reinstalacja pomogla.
  3. WillPain

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    czy jeszcze dostaniemy w nowym tygodniu zadania do podrozy, czy juz ich nie bedzie?
  4. WillPain

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    heja Lexor, pomoz prosze :) jak wypelnic ponizsze zadania: 1. zagraj karty z losowym efektem 2. wzmonij jednostki szpiegujace z gory wielkie dzieki
  5. WillPain

    Nadchodzi zamknięta beta GWINTA na Androida!

    cudownie :) na plus ze moge zainstalowac na tym samym koncie ale 2 urzadzeniach. myslalem ze bedzie ograniczone tylko do zgloszonego modelu.
  6. WillPain

    Nadchodzi zamknięta beta GWINTA na Androida!

    zlamaliscie mi serce :( bylbym najlepszym beta testerem ever.. jak ktos nie przyjmie zaproszenia, jestem gotowy do walki!
  7. WillPain

    Nadchodzi zamknięta beta GWINTA na Androida!

    wiele osob juz dostalo zaproszenia. niestety moja skrzynka pusta :(
  8. WillPain

    Nadchodzi zamknięta beta GWINTA na Androida!

    o ktorej godzinie zostana rozeslane zaproszenia? norma w pracy wyrobiona, takze czekam na dobre wiesci ;)
  9. WillPain

    Rozpoczęła się rejestracja wstępna na Androida!

    Android 7.0 (Nougat) or newer 2 GB RAM or more OpenGL ES 3.2 or higher
  10. WillPain

    Gwint na androida.

    z reddit: bonus za pre-register :
  11. WillPain

    Życzenia z Night City

    Ja kartki nie dostalem :(
  12. WillPain

    Życzenia z Night City

    Vovo Indo otworzył oczy o 7 rano, 25 Grudnia 2077. Jego bioniczne soczewki kontaktowe połączyły się z siecia azteca i poinformowały o godzinie, pogodzie, terminach spotkań i oczekujących wiadomościach.. Zakładkę zdrowia nie myślał nawet żeby sprawdzać. Z miejsca aktywował odpowiednia dawkę...
  13. WillPain

    Nowy dodatek?

    Slama wlasnie potwierdzil na reddit ze to planowana akcja. update na PC w poludnie czasu PL.
  14. WillPain

    Nowy dodatek?

    ano jest i wlasnie sie sciaga :>> MERCHANTS OF OFIR: New expansion is now available! They came from faraway lands — foreign and mysterious. They’ve brought marvelous wares with them — both magnificent and terrifying. On their journey, merchants of Ofir will cross paths with all GWENT’s factions...
  15. WillPain

    GWENT arrives on iOS! Download now from the Apple App Store!

    Can I connect my PC account with IOS version now and in future on Android and use it on both IO and Android devices?
Top Bottom