Recent content by wisielec

+
  1. wisielec

    Double Life (braindance) + Ghost Town (maszyny) - nie mogę zeskanować wskazówek...

    Czy da się ominąć ten element misji? Np udać się do Pacyfiki i tam kontynuować zadanie? Może uruchomić konsolę i odfajkować to poleceniem? Ludzie, utknąłem, nie da się zeskanować tych znaczników. 1615950299 No, pięknie. Ghost Town, misja Panam. Mam zeskanować 3 obiekty - skanuję po kolei...
  2. wisielec

    Double Life braindance - cant scan first BD

    Is there anyway to forec finish a quest? A command or whatever? BTW is a console available in the game? 1615950669 Well, ain't that cute! Ghost Town, Panama mission. I have to scan 3 objects - I scan all yellow machines one by one and nothing! Same problem as in Judy's mission. I bet that...
  3. wisielec

    Double Life (braindance) + Ghost Town (maszyny) - nie mogę zeskanować wskazówek...

    Zabugowana misja? Widzę logo VooDoo w pierwszych sekundach BD, ale nie skanuje. Potem netrunnnerka - widzę ikonę skanowania, ale i tak się nie skanuje. Na koniec - ulotki na podłodze są podświetlone, ale kiedy na nie patrzę, nic się nie dzieje. Próbowałem przeładować, wrócić do zakończenia...
  4. wisielec

    Double Life braindance - cant scan first BD

    Id doesn't scan, I checked dozens of videos/forum posts with "tips" on how to clear this.
  5. wisielec

    Double Life braindance - cant scan first BD

    So, is this bugged? I see the VooDoo logo in the first seconds of the BD, but it wont scan. Then thers the netrunnner - i con see scan icon but it wont. And the last one - paper/files on the ground are highlighted but nothing happens when I look at them. Tried to reload, to go back to...
  6. wisielec

    CDProjekt składa się jak domek z kart...

    Chyba nie było wątpliwości jak się to skończy, chyba ludzie od decyzji mają łby na karku i potrafią korzystać z dedukcji? Cały wizerunek CDP budowany przez lata to dobra wola graczy, którzy stawiali Was na piedestale za podejście do klienta. Gamers first. Wydajecie grę nextgenową ale na rynku...
  7. wisielec

    Co nieco o sprzęcie

    Ja bym wolał kupić za cenę premierową 299$ czyli jakieś 1100-1200zł.
  8. wisielec

    Co nieco o sprzęcie

    Ale jestem w*******y... Okazuje się że boty wykupują wszelkie ryzeny 5 i 7 Zen2 na różnych aukcjach i olx. Mam na myśli modele 3600 i 3700. Gdzie nie pytam to odpisują, że się sprzedały w kilka sekund po wystawieniu.... FFS. Tak już od jakiegoś tygodnia co najmniej. Myślałem że kupię 5600X ale...
  9. wisielec

    Co nieco o sprzęcie

    Panie i Panowie... kupowaliście elektronikę z alliexpress? Są tam niezłeceny procków, ale czy warto? Jest jakaś gwarancja jak na amaznie?
  10. wisielec

    Co nieco o sprzęcie

    https://www.amazon.de/-/pl/dp/B0143UM4TC/ref=psdc_430178031_t1_B07RM39V5F
  11. wisielec

    Co nieco o sprzęcie

    Mam pytanko, czy RAM Corsair Vengeance LPX 2.0 to dobre kości? Nie rozumiem tylko opisu. Jest niby 3200MHz DDR4 , ale w opisie stoi Częstotliwość taktowania pamięci 667 MHz. O co tu cho? Ktoś coś? Wiecie może gdzie najtaniej kupić ryżego 5 5600X?
  12. wisielec

    Co nieco o sprzęcie

    Czy Samsung 970 EVO Plus 500 GB NVMe M.2 był taniej niż 309 zł? Warto za tą cenę?
  13. wisielec

    Co nieco o sprzęcie

    Kupiłem sobie ASUS TUF GAMING X570-PLUS za 750zł... mam nadzieję, że nie będę żałował.... Problem tylko z prockiem, już prawie kupiłem R5 3600 za 700zł ale okazało się to niewypałem... no i będę miał jutro płyte bez procka :( #lolme Ciekawe czy będzie jakaś szansa na fajną cenę ryzena w...
  14. wisielec

    Co nieco o sprzęcie

    Czym się różnią te płyty jeśli chodzi o przedrostki typu B X Z H? 1605981996 A w ramach amd czym się różni B od X?
  15. wisielec

    Co nieco o sprzęcie

    Co byście polecili do ryzena 5 3600? O płytę pytam :) Zastanawiam się czy będzie mi potrzebne PCIe 4.0? Niby dwukrotny wzrost przepustowości ale czytałem, ze zwykły człowiek z tego użytku nie zrobi... jak jest naprawdę jeśli chodzi o laika?
Top Bottom