Recent content by wisnial

+
  1. W

    Gra karciana Gwint

    Jestem lekko zawiedziony. Karty z Serc z Kamienia są naprawdę słabej jakości, aż strach ich używać. Kartka z bloku technicznego jest sztywniejsza od tego.
  2. W

    Z pamiętnika studiującego Xięgi...

    Dzięki, napewno sprawdzę. A ja bym polecił dokładniejsze czytanie postów ; )
  3. W

    Z pamiętnika studiującego Xięgi...

    Samozwańca akurat czytam, więc owszem.
  4. W

    Z pamiętnika studiującego Xięgi...

    Hej. Możecie polecić jakie książki historyczne lub powieści z okresu Rzeczpospolitej Szlacheckiej?
  5. W

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Jestem zły. Bardzo. Użyłbym mocniejszego słowa gdyby było to zgodne z regulaminem. Albo nie. Jestem ostro ***. Miałem co do tego podejrzenia od jakiegoś czasu, ale jak zwykle nie posłuchałem złych przeczuć. Odkryłem to po ponad 50 godzinach w grze, gdy postanowiłem zrobić zadanie z Letho. Jestem...
  6. W

    Wilcza Zamieć - wideo w kilku językach

    Tak, tylko szkoda, ze piosenka nie brzmi tak w grze. Przerywania najprawdopodobniej nie naprawi żaden patch, bo tak jest stworzona mechanika dialogów. Piosenka piękna, ale to przerywanie wszystko niszczy.
  7. W

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Tak! A klucze oczywiście do rekonstrukcji Kaer Morhen.
  8. W

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    U mnie taki bajer dorzucają do zwykłej wersji:
  9. W

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Według Metacritic PlayStation Magazine UK dało najsłabszą ocenę ze wszystkich...
  10. W

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Są na tym forum łucznicy? Zastanawiam się czy powieszenie drewnianego łuku refleksyjnego na dwóch hakach pod ramionami nie zdeformuje ich.
  11. W

    Ogólnopolski Dzień Czytania Wiedźmina

    Te całe dni czytania tego czy tamtego to badziew. Istnieją tylko po to, żeby banda idiotów mogła się pochwalić na fejsbuczku, że czytali dzisiaj książkę i są tacy fajni, cool i nerd i mądrzy. Tacy są z nich tego dnia fani danego autora. Normalny człowiek czyta co i kiedy ma ochotę, a nie według...
  12. W

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Wiem, ale nie zaszkodzi spróbować. Te strony odwiedzałem, ale miałem na myśli średniowieczne sztandary.
  13. W

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Nie, na Czarnych. Tak na serio to ma ktoś takie namiary?
  14. W

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Wiecie może gdzie można zamówić sztandar? Najlepiej z opcją zamówienia customowego.
  15. W

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Mnie za to wzięło w listopadzie i jeszcze nie odpuściło.
Top Bottom