Zoyha's latest activity

+
  • Zoyha
    Zoyha replied to the thread Gry komputerowe.
    Thorgal :love: No nie wierzę. Błagam, niech tego nie schrzanią! Pamiętam że jakiś serial miał być, dawno temu, nie netflixowy, tylko...
  • Zoyha
    Piaski Ofiru :)
  • Zoyha
    Zoyha replied to the thread Gry komputerowe.
    U mnie w ustawieniach graficznych jest zablokowana opcja zmniejszenia rozdzielczości. Jeszcze nie rozkminiłam, co tu zrobić. No...
  • Zoyha
    Zoyha replied to the thread Gry komputerowe.
    Skończyłam prolog do The Thaumaturge i jestem w siódmym niebie zachwytów, prawie jak przy Disco Elysium. Kontynuacja DE być może nie...
  • Zoyha
    Zoyha reacted to jonusiescu's post in the thread Gry komputerowe with RED Point RED Point.
    Długo nie grałem, ale póki co bardzo fajny remaster, przyjemnie odświeżony. Podoba mi się, że np. w pierwszym Tomb Raiderze, gdzie nie...
  • Zoyha
    Zoyha replied to the thread Gry komputerowe.
    Nie czytałam jeszcze książek Piekary, ale sam koncept tej serii jest bardzo fajny i niewykluczone, że w kiedyś w końcu się do nich...
  • Zoyha
    Zoyha replied to the thread Gry komputerowe.
    @CesarzTemeri ING dał grze całkiem niezłą reckę, w której podobał się koncept, czyli Jezus schodzi z krzyża i wymierza sprawiedliwośc...
  • Zoyha
    Zoyha reacted to rafal12322's post in the thread Seriale with RED Point RED Point.
    Po pierwszym odcinku to ciężko coś zawyrokować czy to będzie dobre czy złe, póki co raczej bym to ocenił średnio. Plusem serialu jest...
Top Bottom